Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: Kto zarabia mniej niż dwa tysiące

Utworzony przez Ewela, 20 września 2010 r. o 07:52
big napisał:
co to za zdjęcie?? ? nieadekwatne do tekstu...
Jak to nieadekwatne??? Przecież sens jego jest jasny!!! Tylko na taki środek lokomocji stać za lubelskie płace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy naukowi UMCS mają jedne z najniższych wynagrodzeń w kraju (dolna granica tzw. widełek). Doktor z kilkuletnim stażem zarabia około 2000 zł. W dodatku uczelnia miesiącami zalega z wypłatą godzin nadliczbowych i delegacji. Rektorzy powinni przekwalifikować się na dyrektorów "Biedronek" i "Żabek", tam takie praktyki uskuteczniano. Istny skansen komunistyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niby niskie zarobki, pracy poza handlem i usługami nie widać, jednak dziwi mnie jedna sprawa. Wyjaśnijcie mi zatem jakim cudem wiążą koniec z końcem te młode dziewczyny, które widuje często pałaszujące sushi, zakupy spożywcze tylko w Almie, nienagannie ubrane, co tydzień lansik w klubie (nie chodzę tak często jednak widuje te osoby na zdjęciach z sody.pl tudzież boom.pl), do tego jeżdżące drogimi samochodami? Znając życie to w skarbówce wykazują zerowy dochód jako studentki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toMASZ napisał:
Pracownicy naukowi UMCS mają jedne z najniższych wynagrodzeń w kraju (dolna granica tzw. widełek). Doktor z kilkuletnim stażem zarabia około 2000 zł. W dodatku uczelnia miesiącami zalega z wypłatą godzin nadliczbowych i delegacji. Rektorzy powinni przekwalifikować się na dyrektorów "Biedronek" i "Żabek", tam takie praktyki uskuteczniano. Istny skansen komunistyczny.
człowieku, bez urazy, ale co Ty za brednie opowiadasz. 2000 zł to podstawa, dolicz do tego sowite wynagrodzenie za występy w prywatnych wyższych szkółkach przedsiębiorczości i bibliotekoznawstwa i innych szkołach w których profesor kłania się studentowi w pas , a które zostały powołane jedynie po to, zebyście mieli dodatkowe zatrudnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię napisał:
No tak Panie "llubellak" wyjaśnił Pan pewne rzeczy.Winą za swój problem który można przypisać do konkretnej określonej imieniem i nazwiskiem osoby, obarcza Pan wszystkich. Ale po co się wyżywać na szeregowym urzędniku, który jest wykonawcą przepisów zawartych w ustawach i rozporządzeniach. A dodatkowo przyjmuje na siebie objawy frustracji czy chamstwa interesanta, któremu wydaje się że wie lepiej. I tak na marginesie, nie jestem urzędnikiem, bo szlag jasny by mnie trafił gdybym miał dostawać takie pieniądze za taką robotę jak na przykład w wydz komunikacji, (zobacz jak tam słodko) No i dalej: "poczytaj szanowany Panie o zamrożeniu podwyżek w budżetówce i sposobach obejścia tego nakazu w formie nagród i premii" A na płocie było napisane "d***" jeden pogłaskał i wbił sobie drzazgę. Znam wielu ludzi z tego środowiska, nie naczelników wydziałów, tylko tych "zza okienek" oni też są wkurzeni na takie rewelacje. A "trzynastka"? Tak to czasami jedyna premia która wpadnie do kieszeni i od tej trzynastki tak jak i od podstawowej pensji też płacą podatki i utrzymują pośrednio również Ciebie"llubellak"
wiesz dlaczego wylewam frustracje, dlaczego coś mnie chwyta kiedy czytam o biednych urzędnikach?!? bo tyle nie kompetencji, tyle niewiedzy co w urzędach to naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie! ok, może zagalopowałem się odnośnie zwykłych urzędników którzy siedzą przy okienkach, oni są na pierwszej linii i to oni dostają za całe zło! ale wiesz dlaczego tak jest, bo ludzie już mają dosyć, mają dosyć kiedy wszech obecna jest ciągła niemoc! urzędnik powinien załatwiać sprawy petentów, tym bardziej że często za załatwienie pewnych spraw ponosimy opłaty! w momencie kiedy okazuje się, że nie zrobili tego albo tamtego, albo że po 14 dniach wychodzi na jaw że zła podstawa prawna albo brakuje kwitka! no, ja Was proszę! już mi nie chodzi o to że nasze miasto to grajdoł gdzie urzędnicy to państwo w państwie! tu nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności, jedni wydają decyzje, inni odrzucają wydane, jeszcze inni wydają opinie i tak w kółko! jeszcze raz podkreślam, niech zarabiają i 10 razy więcej niż średnia krajowa, ale niech pracują i pomagają mieszkańcom! w innych miastach jakoś nie ma problemów co zresztą widać po rozwoju! tylko nasze kochane miasto LUBLIN- wieczna dziura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez podania danych. ale pracuję w Lublinie . moje dochody miesięczne to jest ponad 3000 tys. a pracuję średnio 10 godz. dziennie. jako fizyczny . ponad 10 lat w jednej firmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instruktor nauki jazdy kat. ciężkie ponad 4 tysiące miesięcznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dochodzimy do wniosków z którymi... obaj się zgadzamy.;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...staż z UP 764 zł,to dopiero wynagrodzenie i dodam nie mieszkam z rodzicami ciężko się z takim wynagrodzeniem ogarnąć;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pracownik s-u...5 lat stażu...1560 zł...i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawia mnie to skad w chelmie kasjerka bierze 1300zl na reke.w lublinie z ostatnia podwyzka w tesko,z godz. nocnymi i po zrezygnowaniu z ubezpieczenia zdrowotnego tzw.grupowego 1280zl.dlatego zastanawiam sie skad w chelmie takie pensje po 15 latach pracy skoro ja mam juz prawie 30 lat pracy ,ale to niema znaczenia ,bo w tesco niema wyslugi tylko gola pensja.o premi tez niema mowy .dlatego ktos tu zciemnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w firmie Hulanicki-Bednarek w Chełmie na stanowisku elektromonter. Mam wykształcenie wyższe(inż.) i pięcioletnie doświadczenie,zarabiam 1270zł .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w Stokrotce na dziale mięsnym i to ciężka praca, a płacą tylko 1100zł. Dramat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię napisał:
ALE CO? ŻALISZ SIĘ, ZAZDROŚCISZ? Nagrody wyższe niż pensje, przyznawane przez "odpowiednie władze" co to za określenia? na wiecu jesteś czy co? Może podasz szczegóły, bo jakoś tak "lepperyzmem" jedzie z twojej wypowiedzi.
PRAWDA W OCZY ZAKUŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wentworth tech Poniatowa 8 lat jako operator cnc + programowanie 1500
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PZL Świdnik - Augusta Westland, ślusarz 6 lat stażu 1500zl (w tym "aż" 70zł za warunki szkodliwe)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informatyk w Urzędzie Gminy (UG + GOPS + Biblioteka + 3 szkoły w których trzeba zapewnić serwis pracowni) aż 1444,34 zł za rękę. Staż pracy 2 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wentworh Poniatowa. Operator cnc frezer 2,5 roku 1800zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...