Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: Zarobki sekretarki znanego prawnika

Utworzony przez janette, 21 września 2010 r. o 16:25
http://www.webyscan.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co chodzi , przecież komuna była be
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarobki to sprawa indywidualna, prywatna i podlega ochronie. A może najpierw napiszecie ile zarabia naczelny tej nędznej gazetki i podlegli mu pseudo redaktorzy i studenci wykorzystywani jako researcherzy? A potem pytajcie innych? Jaki obraz rzeczywistości tworzycie? Kogo oszukujecie? Biednych ludzi? Czy tworzycie obraz wedle życzenia Palikotów, Tusków czy innych bogaczy? Komu się wysługujecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psik napisał:
Zarobki to sprawa indywidualna, prywatna i podlega ochronie. A może najpierw napiszecie ile zarabia naczelny tej nędznej gazetki i podlegli mu pseudo redaktorzy i studenci wykorzystywani jako researcherzy? A potem pytajcie innych? Jaki obraz rzeczywistości tworzycie? Kogo oszukujecie? Biednych ludzi? Czy tworzycie obraz wedle życzenia Palikotów, Tusków czy innych bogaczy? Komu się wysługujecie?
Jakiej ochronie podlegają ja się pytam... Wg mnie bardzo dobrze że piszą o takich sprawach. Słuchaj gościu jak Ci się nie podoba to wypad, ale zapewne też jesteś takim typem który to założył pseudofiremkę i chce się dorobić kosztem zwykłych ludzi... Więc stul pysk, powiadam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDAĆ JACY PANOWIE PRAWNICY=RENOMOWANI TO BURAKI I OSZUŚCI!!!1400 ZŁ Z 8 LETNIM DOŚWIADCZENIEM!!??TO TYLKO W POLSCE I LUBELSKIEJ WSI ZWANEJ MIASTEM WOJEWÓDZKIM!!TO JEST TO BYĆ PRAWNIKIEM, APLIKANTÓW TRAKTROWAĆ JAK DNO I WROGĄ KONKURENCJĘ A NIE NATURALNE ZJAWISKO I WIĘKSZĄ DOSTĘPNOŚĆ DLA KLIENTÓW USŁUG PRAWNICZYCH, WYCIĄGAĆ TYSIĄCĘ OD KLIENTÓW, ROZBIJAĆ SIĘ MEROLAMI A PRACOWNIKÓW TRAKTOWAĆ JAK MURZYNÓW!!!POLSKA KATOLCKI KRAJ W KTÓRYM MÓWI SIĘ DUŻO O MIŁOŚCI BLIŹNEGO!!WSTYD I HAŃBA TEN NASZ KRAJ I JEGO OBYWATELE TFUU BOGOBOJNI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYJUK napisał:
WIDAĆ JACY PANOWIE PRAWNICY=RENOMOWANI TO BURAKI I OSZUŚCI!!!1400 ZŁ Z 8 LETNIM DOŚWIADCZENIEM!!??TO TYLKO W POLSCE I LUBELSKIEJ WSI ZWANEJ MIASTEM WOJEWÓDZKIM!!TO JEST TO BYĆ PRAWNIKIEM, APLIKANTÓW TRAKTROWAĆ JAK DNO I WROGĄ KONKURENCJĘ A NIE NATURALNE ZJAWISKO I WIĘKSZĄ DOSTĘPNOŚĆ DLA KLIENTÓW USŁUG PRAWNICZYCH, WYCIĄGAĆ TYSIĄCĘ OD KLIENTÓW, ROZBIJAĆ SIĘ MEROLAMI A PRACOWNIKÓW TRAKTOWAĆ JAK MURZYNÓW!!!POLSKA KATOLCKI KRAJ W KTÓRYM MÓWI SIĘ DUŻO O MIŁOŚCI BLIŹNEGO!!WSTYD I HAŃBA TEN NASZ KRAJ I JEGO OBYWATELE TFUU BOGOBOJNI!!
100% racji! Ta sytuacja z sekretarką uswiadomiła mi dlazcego Lublin sie tak zmineiajsz. Z miasta w ciagu 7-8 lat ubyło parenascie tysiecy osób, ale nik o tym nie mówi. Az starch pomyslec jakie beda dane GUS-u na za rok 2010. Miasto powoli sie wyludnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litości, a co ta sekretarka ma do roboty? Parzenie kawy, adresowanie kopert, kserowanie i chodzenia na pocztę. Ile byście chcieli za coś takiego płacić? Najlepiej od razu 3000 zł. A co. Spójrzcie na zarobki nauczycieli czy pielęgniarek. Oni mają gorsze warunki pracy, więcej pracy i nieporównywalnie bogatszego pracodawcę. A ile zarabiają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, moja to mi w ramach swoich obowiązków musi jeszcze "blołdżaba" zrobić i dupci dać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buhahaha oto przykład różnicy zarobków - np "jedyny taki" tzw.policjant -fotograf w jednej z jednostek ,zarobki 3400 + 300 dodatku od naczelnika kolesia.W nocy idzie spac do domu , a w grafiku godziny jak w pracy,co by nie zrobił to spieprzy najwyżej powie ze nie on lub nie pamięta.Na wolnym nie do sciągniecia bo zawsze po piwku.No i gadają że trupów sie boi.A zarobki na pierwszej linii ,w dzień i w nocy,szarpanina z pijakami i łobuzami na poziomie 2200-2400.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto pod Lublinem. Księgowa, 2 -letnie doświadczenie 1300 zł netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Renomowany prawnik napisał:
No, moja to mi w ramach swoich obowiązków musi jeszcze "blołdżaba" zrobić i dupci dać
Pokazałeś "poziom". A twój przedmówca chce przez to powiedzieć, że jak zostanie prawnikiem ( koniecznie znanym ) to będzie płacił co najmniej 3 x tyle. Poza tym po co zostawać opluwanym na forach prawnikiem, można otworzyć biuro podobne do tego które opisano kilka miesięcy temu ( na forach powszechnie szanowane ) i zamiast zatrudniać sekretarki - drukować wyroki. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie sekretarka zarabia 2500 na reke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niki napisał:
u mnie sekretarka zarabia 2500 na reke
Musi robic loda,czy nie?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Pokazałeś "poziom". A twój przedmówca chce przez to powiedzieć, że jak zostanie prawnikiem ( koniecznie znanym ) to będzie płacił co najmniej 3 x tyle. Poza tym po co zostawać opluwanym na forach prawnikiem, można otworzyć biuro podobne do tego które opisano kilka miesięcy temu ( na forach powszechnie szanowane ) i zamiast zatrudniać sekretarki - drukować wyroki. Pozdrawiam.
Wiesz, prawda jest taka, że to była prowokacja połączona z ironią, bo czytając niektóre posty nasuwa się myśl "żal.pl". Fakt faktem, kończę prawo, jak potoczy się moja przyszłość - nie wiem, zobaczymy, czy będę miał kancelarie i kogoś zatrudnię - być może. Ale cel został osiągnięty, doczekałem się oburzenia na mój post Wygrałeś czekoladę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magic napisał:
Litości, a co ta sekretarka ma do roboty? Parzenie kawy, adresowanie kopert, kserowanie i chodzenia na pocztę. Ile byście chcieli za coś takiego płacić? Najlepiej od razu 3000 zł. A co. Spójrzcie na zarobki nauczycieli czy pielęgniarek. Oni mają gorsze warunki pracy, więcej pracy i nieporównywalnie bogatszego pracodawcę. A ile zarabiają?
czy Ty ignorancie byłeś choć raz w takiej kancelarii i wiesz jakie obowiązki ma osoba na takim stanowisku? pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To poprostu tragedia nie myślałam że w województwie lubelskim są tak tragicznie niskie pensje. I niby tak niedaleko od Warszawy. Chciałam przeprowadzic sie do Lublina z woj. mazowieckiego ale szukam pracy od dłuższego czasu i jestem rozczarowana bardzo:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
statystyki GUS napisał:
100% racji! Ta sytuacja z sekretarką uswiadomiła mi dlazcego Lublin sie tak zmineiajsz. Z miasta w ciagu 7-8 lat ubyło parenascie tysiecy osób, ale nik o tym nie mówi. Az starch pomyslec jakie beda dane GUS-u na za rok 2010. Miasto powoli sie wyludnia
Od niedawna mam okazję podziwiać uroki Lublina... Nigdy wcześniej nie byłam na lubelszczyźnie i muszę powiedzieć że to tragedia co się dzieje z ludnością.I przykre naprawdę że tak piękne miasto położone niedaleko Warszawy ma ogromne bezrobocie. Trzeba by było głośńo krzyczek Przenieście nam stolicę do Lublina:-) Chyba to jedyna nadzieja na poprawę warunków życia. Pozdrawiam bardzo miłych ludzi z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...