Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie > Policjanci ostrzegają: uważaj na bankowych oszustów

Utworzony przez P., 18 czerwca 2008 r. o 10:27
A może jakieś fotografie tych spreparowanych bankomatów? Kiedyś w TV też był program o tym, ale przeróbki bankomatów były pokazane prawie tak, jak pokazuje się osoby zatrzymane: niby pokazali, ale zrobili to w taki sposób, że nadal nie wiem jak rozpoznać prawidłowy bankomat od spreparowanego przez złodzieja-oszusta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, jest to prawdą, sam o mało nie padłem ofiarą oszustów. Podesłano mi fałszywą stronę która "ządała" wpisania pieciu kodów autoryzacji w trakcie logowania do banku. Pospiesznie zamknąłem tą stronę. Naprawdę nalezy uważać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym tu się zajmować ? W tym systemie społecznym każdy sposób zdobywania kasy jest dobry. Ostatecznie okradany jest bank i niech on pilnuje swoich bankomatów. Sprzedawcy też muszą z czegoś żyć. Jeśli skopiują kilka kart, to więcej mają kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a u nas w Cici to my niemamy problemuw z jakjmyź kartamy i czytnikamy my se na zeszyta zapisujem wziente piweczko z Naszego Sklepiku i do oporó walimy z gwincioha w Naszej Altance do pżodu moźci pany a nie jakieź pżerztażałe legitymacyie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...