Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie policjantki noszą pod mundurem męskie bokserki

Utworzony przez ~gość~, 11 sierpnia 2009 r. o 09:51
"Taka sama bielizna dla mężczyzn i kobiet świadczy tylko o tym, że w policji jest równouprawnienie – twierdzi w gazecie podinspektor Janusz Wójtowicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie".To świadczy o głupocie podinspektora.Dać mu biustonosz (założyć) i wysłać na patrol.To będzie równouprawnienie!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze-w stresowych sytuacjach im dłuższe nogawki tym lepsze,jeszcze powinny być zaopatrzone w mocną gumkę albo troki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEPRAWDA. MOJA WSPÓŁLOKATORKA-POLICJANTKA CODZIENNIE ZAKŁADA SEKSOWNE STRINGI. A NÓŻ MOŻE SIĘ COŚ TRAFI PODCZAS SŁUŻBY - MÓWI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna w męskich gatkach. To mnie rajcuje. Sam czasem po powrocie z roboty lubię założyć rożowe koronki. No i pończochy. Takie samopodtrzymujące się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzę na dniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e. dobre, a zresztą co za różnica w jakich majtkach, przecież one na służbie mają pracować a nie dawać, gdzie majtek nie widać. Ja pracuje i mnie pracodawca majtek nie daje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co sie pchac do meskich zajec? chcecie chodzic w stringach i swiecic tylkiem to na wybieg... ale policjantki pozostawiaa wiele do zyczenia ze swoja uroda a poza tym nawet policjanci sie z was smieja ze jak sie idzie na patrol z baba to trzeba jej pilnowac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa, ciekawe czy szlafroki i piżamy też dostają. Mundur rozumiem, ale bielizna??? Moze niech zaopatrują ich jeszcze w prezerwatywy i podpaski!!! I my wszyscy niestety płacimy za te gacie!!! Bez sensu:-( Ja muszę chodzić do pracy we własnym ubraniu, o bieliźnie już nie wspomnę.:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK POLICJANT/KA/ NA SŁUŻBIE MOŻE BYC W PRYWATNEJ BIELIŹNIE, TO STRASZNIE NIEREGULAMINOWO. A MOŻE ZAMIAST MUDURU ZAŁOŻY SUKNIĘ WIECZOROWĄ TO TEŻ BĘDZIE WSZYSTKO JEDNO.JAK DOSTAJE SORTY MUNDUROWE TO MUSI ICH UŻYWAĆ , A NIE ROZDAWAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SŁUŻBOWO napisał:
JAK POLICJANT/KA/ NA SŁUŻBIE MOŻE BYC W PRYWATNEJ BIELIŹNIE, TO STRASZNIE NIEREGULAMINOWO. A MOŻE ZAMIAST MUDURU ZAŁOŻY SUKNIĘ WIECZOROWĄ TO TEŻ BĘDZIE WSZYSTKO JEDNO.JAK DOSTAJE SORTY MUNDUROWE TO MUSI ICH UŻYWAĆ , A NIE ROZDAWAĆ.
Myślę, że powinni to przełożeni nawet sprawdzać podczas służby:-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Równouprawnienie? W takim razie wszyscy policjanci bez względu na płeć powinni nosić biustonosze, żeby mężczyzn 'równouprawnić' z kobietami. Ja po prostu wymiękam na ten komentarz o równouprawnieniu. Jest po prostu idiotyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...