Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie > Trwa strajk listonoszy

Utworzony przez czytelnik, 6 czerwca 2008 o 10:05
Autor zapomniał dodać, że również urzędy w Urszulinie i Cycowie pracują normalnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nareszcie urzędnicy wzięli się do robory, ciekawe jak długo wytrzymają? a Dyrekcja poczty oszukuje społeczeństwo, bo pocztowcy chcą PO 400 ZŁOTYCH NA PRACOWNIKA A NIE NA "ETAT" - A TO RÓŻNICA!!!!! Bo na etat to znaczy np. dla 100 osób po 400= 40000 podzielone : po 1000 zł dla kierowników, 800 zł dla zastępców a dla listonoszy po 200 zł. O TO WALCZĄ ZWIĄZKOWCY ALE DYREKCJA TEGO PUBLICZNIE NIE MÓWI !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Urszulinie, Cycowie, a także Hrubieszowie, Dęblinie, Puławach, Lublinie (wszystkie), Chełmie, Kodniu, Krasnymstawie, Poniatowej, itd..... Wszędzie. Bo generalnie, to pracują w Poczcie rozsądni ludzie....Z drobnymi wyjątkami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ty, Urzędnik, normalni ludzie postępują uczciwie, a ty kłamiesz tak jak ci każe szef, chodzisz na łańcuszku na wypas...ile ci płacą? tak jak listonoszowi? ZASTRASZAJĄ LUDZI, ALE KOMU TO WYJDZIE NA DOBRE? sami będziecie listy sortować i nosić, siedzieć w okienkach, zobaczymy czy wam się to opłaci....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kierownictwo Poczty przez wiele miesięcy przygotowywało się do strajku. Przyuczyli ludzi na wypadek strajku . teraz płaca 12 zlotych za godzinę wynajętym pracownikom a 15 w dni wolne - SĄ NA TO PIENIĄDZE ? A na zapłacenie im po 1 zł za dostarczony list też są? Skłócanie ludzi, ZASTRASZANIE PRACOWNIKÓW W URZĘDACH POCZTOWYCH, TO TAK SIĘ TRAKTUJE SWOICH LUDZI ? A Pani Baranowska - była szefem związków a teraz straszy ludzi, że ich "udupi" , że będzie chodzić z alkomatem ? To tak szef traktuje swój personel - wcześniej nie wiedziała że alkomat może sie przydać? to znaczy że albo wcześniej pili a ona nie reagowała albo teraz taka gorliwa ? POTRĄCANIE LUDZIOM ZA DNIÓWKI W OKRESIE STRAJKU TO W PORZĄDKU ? ZA DUŻO MAJĄ KASY - DO CHOLERY !!! TO TAK JAK W KOMUNIE ALBO GORZEJ - BO TERAZ NIBY MAMY DEMOKRACJĘ!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: