Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelszczyzna > U nas wygrało PiS

Utworzony przez Daniel, 22 października 2007 o 08:01
Wstyd mi za Lubelszczyzne ze tu, u Nas wygralo PIS. Jednak to prawda ze to ciemnogrod!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Biedna Lubelszczyzna. Jak PiS rządził mieliśmy biede tak teraz PO nam podziękuje za głosy.
0
Rzeczywiście wstyd dla Polski że PO wygrało. Ciemnota nastawiona optymistycznie :) Kto zajmie się teraz złodziejami ikorupcją ?
0
Rzeczywiście wstyd dla Polski że PO wygrało. Ciemnota nastawiona optymistycznie :) Kto zajmie się teraz złodziejami ikorupcją ?
0
wstyd!!!
0
Jak można było głosować na PiS?!Tragedia.
0
a jak można głosować na Niemca Tuska i bogacza Palikota????? Zobaczysz jak Ci zrobi drugą Irlandię, jeśli nie wie jakie są podatki w Irlandii, a uwierz misą duuuużo wyższe niż u nas. Będziesz płacić podatki 30% ze 1500 brutto!!! Gratuluję
0
Lubelszczyzna przeprasza
0
Nim coś napiszesz przypomnij sobie rządy kumpla Tuska Bieleckiego i jego innych kumpli z KLD z układu tzw. Gdańskiego. VCZym te rżady o maly wlos nie zakończyły sie dla gospodarki i kraju. Im szybciej sobie przypomnisz tym mniej będzie łez.
0
Przepraszaj w swoim imieniu.Ja sobie tego nie życzę!!!
0
To się wstydź za siebie a nie za kogoś.
0
miasta gdzie rządzi PO ROZWIJAJĄ SIĘ poznań ,gdańsk,wrocław czy kraków a unas ciemnogód czyli jak mówi pewien klasyk "ciemny lud to kupi"
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: