Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Miller przyjedzie we wtorek do Lublina

Utworzony przez Lewicowiec, 12 kwietnia 2008 r. o 15:30
No raszecie.... przyjedzie do nas normalny polityk i to prawdziwie Lewicowy. Warto było czekać, z przyjemnością udam się na to spotkanie. Może tak jak stworzył poprzednią silną partę, stworzy polską lewicę ( PL ) mocną i prawdziwą, broniącą ludzi zwyczajnych a nie jak sldowcy układają się dla własnych.interesów. Brawo Leszku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewicowiec napisał:
No raszecie.... przyjedzie do nas normalny polityk i to prawdziwie Lewicowy. Warto było czekać, z przyjemnością udam się na to spotkanie. Może tak jak stworzył poprzednią silną partę, stworzy polską lewicę ( PL ) mocną i prawdziwą, broniącą ludzi zwyczajnych a nie jak sldowcy układają się dla własnych.interesów. Brawo Leszku.
już każdy ma dośc tego komucha na emeryturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga ludzie przyjeżdża żelbeton... ratuj sie kto może...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) napisał:
Uwaga ludzie przyjeżdża żelbeton... ratuj sie kto może...
L Leszku witamy Ciebie , nareszcie może pogonisz z miasta i województwa farbownych lewicowców z SDLP. Brawo za inicjatywę ....powodzenia ..jeszcze członek sld ...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na miejscu poprzednika dziwię się, zę czepia się sdplu jest to normalna partia. Winna całej tej sytuacji na lewicy jest SLD i ich wielki ( chory na filipinkę ), który wspólnie z Szmajdzińskim, Olejniczakiem, Napieralskim storzyli LID. To ONI w końcu wykopali Millera z SlD, chociaż że pod jego przewodnictwem SLD miało najlepszy wynik. I to Ci panowie mimo, że Miller był przeciwny powołaniu LID to zrobili co w efekcie jak przewidywał Pan Miller doprowadziło do Wilkiego Upadku tej formacji a miejmy i nadzieję SLD. Panie Premierze zawsze ceniłem Pana i mam nadzieję że kiedyś będziemy w jednej wielkiej normalne partii lewicowej ( SDPL-Pl). Pozdrawiam członek SDPL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny napisał:
już każdy ma dośc tego komucha na emeryturę
Krak."Normalny" to Ty byłeś w epoce przedrydzykowej,a teraż zdzieciniałeś.Polska Lewica ma szansę stać się partią marzeń milionów ludzi,którzy mimo uczciwej pracy dla Polski,po 1989 r.zostali zmarginalizowani tylko dlatego,że w przeszłości nie nauczyli się kraść i robić innych świństw. Czy tą szansę wykorzysta?To inna sprawa.Chcę wierzyć,że tak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że tak mało mówi sie o Panu w mediach ale tez mnie to nie dziwi poniewaz Ojciec Dyrektor od podatków nie pozwolił na emisje Pisowi który juz sie martwi co obiecać żeby choć cześć na nowo uwierzyła może 5milionów mieszkań a może miliardów a co miliardów i tak nie bedzie ani jednego Prawica rozkradła majatek narodowy i boi sie zeby lewicanie zaczeła weszyc bo by zrobiło sie brzydko dlatego prawica obieca wszystko byle stłamsić lewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...