Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Paralizatorem w turystę. Trzej policjanci wyrzuceni ze służby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2017 r. o 10:30 Powrót do artykułu
Skandal. Dwóch ludzi ktorzy nie zareagowali na 3 m-ce do więzienia? A złodzieja wypuszczają następnego dnia na wolność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, koniec bezkarności bandytów w mundurach! Każdego, funkcjonariusza który przekracza uprawnienia do pierdla to może się nauczą w końcu przestrzegać prawa, na którego straży niby mają stać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo to policja nic nie będzie mogła robić, niech sobie sami idą na interwencję i zobaczą co to znaczy!!! Polska kraj bezprawia, bandyta ma większe prawa niż policjant!!!! Skandal!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, ja chcę by na interwencję przyjeżdżali normalni ludzie a nie sadyści, ludzie, którzy wiedzą kiedy stosować odpowiednie środki. Nie chciałbym aby mnie czy członków mojej rodziny zatrzymali tacy policjanci, którzy postanowili się pobawić np. paralizatorem. Policję szanuję i będę szanować dopóki ze swoich szeregów będzie usuwać takich zwyrodnialców. Miłego dnia wszystkim mundurowym z mózgiem pod czapką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwy człowiek któren przestrzega prawa nigdy nie będzie miał takich problemów z policjo. Po mojemu bardzo dobrze że nie cackajo sie z bandytami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...mam takie pytanie do owego pana Igora jak medycy poznali iż był rażony prądem po genitaliach - to tak a propo zaświadczenia medycznego - i jak się je zdobywa w błyskawicznym tempie / czy trzeba być do tego pijanym żulem???- pytam bo pić nie mogę.../
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***mieczducha888.blogspot.com/2017/05/niebieski-wieloryb-i-zielony-lewiatan.html , ,,nie ma w kraju ani wierności, ani miłości, ani poznania boga. (2) jest natomiast krzywoprzysięstwo, kłamstwo, zabójstwo, kradzież, cudzołóstwo, rabunek, morderstwa idą za morderstwami" - księga ozeasza 4:1-2 biblia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci wszyscy co jedziecie po tych policjantach i krytykujecie jesteście kur....zdrowo poje.... dziś jedziecie po tych gliniarzach a jutro będziecie do nich dzwonić bo wam samochód ukradli lub pobili oczekując stanowczego i konkretnego działania z takimi jak wy to gorzej niż z babą podczas miesiączki jak wiatr zawieje tak się uginacie-wy cioty. i jak w tym kraj ma być przestrzegane prawo skoro policja nie może nic zrobić bo zaraz są zwolennienia  problemy itd. niedługo dojdzie do tego że gliniarz na interwencje będzie jechał z bukietem róż dla bandyty czy przestępcy klękając łaskawie przed nim i mokasyny mu całując i prosząc o uspokojenie się.skoro taksówkarz wzywa policję to znaczy że francuz coś robił nie tak jak powinno być, i nie sądzę że od razu potraktowali go w ten sposób. też jestem młody ale jak zrobię coś nie tak czy zatrzyma mnie gliniarz nigdy nie kozakuje i nie gram bohatera a jak ktoś udaje kozaka i wielkiego famfaramfe to niech się liczy z tym że będzie miał akumulator w *** czy na jajach. bardzo dobrze mu zrobili. nies stosujesz się do poleceń to pałą albo paralizatorem a jak nie tu kulasa w kolana i moment by przestępczość znikła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki Francuz jak nie ma głowy do polskiej wódki to niech żaby z winem w.......a, przyjedzie taki z gębą opaloną na czarno da 50 zł karkowi (ochrona) i ma go jeszcze na dyskotece pilnować. Powinni mu akumulator podłączyć do jaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech s***aja. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Uczciwy człowiek któren przestrzega prawa nigdy nie będzie miał takich problemów z policjo. Po mojemu bardzo dobrze że nie cackajo sie z bandytami.
 oj żebyś się nie zdziwił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje że pies i jego kolesie zostaną ukarani przykładnie bo czasy kiedy milicjant to był pan władza mineły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi? "Igor C., obywatel Francji, zaczął awanturować się w taksówce i nie chciał zapłacić za kurs. Kierowca wezwał policję, która zabrała Francuza na izbę wytrzeźwień." - francuzki kogucik chcial cwaniakowac w Polsce, to zostal adekwatnie "pouczony". A francuziki to co? Kupili by takiemu Polakowi herbatke? Czy zaraz bylaby afera w mediach w calym eurokolchozie? Nie widze zadnej winy policji, oprocz tego, ze sprawa zostala w ten, a nie w inny sposob naglosniona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijany awanturniik mnie nie wzrusza. Policja staje się bezsilna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu przyglądał się, czy pomagał w interwencji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Brukseli w "muslmskich dzielnicach"policja na interwencji włącza tylko "koguty" bo boi się opuść pojazd- czy na pewno tego chcemy w naszym kraju. W naszym mieście jest w miarę bezpiecznie i dobrostan duszy i ciała dla osób które nie szanują naszej kultury, naszego prawa i obyczajów jest rzeczą drugoplanową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie stówy mogą nie starczyć, widocznie suweren nie chce pomagać funkcjonariuszom przymykającym oczy na łamanie prawa przez kolegów w mundurze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie więcej informacji o backgroundzie zatrzymanych. Np. kto ich wychował, że nie wykazali empatii. Dżungla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można prosić o link do strony gdzie można wesprzeć policjanta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://zrzutka.pl/vrubh3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...