Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Porodówka w PSK 4 po remoncie

Utworzony przez orka, 27 lutego 2008 r. o 21:09
Fajnie, że porodówka odnowiona.Ale i tak pewnie położne sie nie zmieniły. żeby sie czegoś doprosic trzeba czekac godzinę (najmniej). Tam była tylko jedna ,która nie minęła się z powołaniem.Na trakcie super obsługa, ale leżeć na porodówce więcej niż trzydni, bez pomocy rodziny- bo niestety tam nikt nie może wejśc na sale, łącznie z mężem to już tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Oprócz malowania, wymiany wykładzin na neurologii przede wszystkim modernizowane są łazienki. 'a na poloznictwie juz zapomnieli o obskurnych lazienkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W żadnym razie się nie zgodzę. Jeśli chodzi o położne salowe było jak najbardziej ok - leżałam w maju 2006. Pomimo niezłego obłożenia były super. No może z wyjątkiem przełożonej położnych. Panie od noworodków na prawdę przesympatyczne.... Łazienki - tragedia. Tam na prawdę bardzo łatwo o infekcję - a już szczególnie po porodzie - mam nadzieję, że to akurat wyremontują. Co do wizyt facetów na salach porodowych to mi się akurat podobało. Przesada 3-4 dni już można wytrzymać. A wizyta w 5 osobowej sali gości/mężów wydaje mi się przesadą. Zważywszy na to że nie każdy wie iż nie należy odwiedzać malucha jeśli się jest przeziębionym... Tylko ta sala widzeń - tragedia. Powinna być zdecydowanie większa i z normalną wentylacją a nie z przeciągami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...