Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Protest techników radioterapii

Utworzony przez zuza, 21 września 2008 r. o 19:40
Czego wy rządacie????????Niektóre głąby z radioterapii tomografu nie potrafią obsługiwać a co niektórzy są tylko do towarzystwa.Za nadgodziny bierzecie od 30-45 zł za godzine.Mało wam?Wiecznie jesteście zmęczeni a ciężkiej pracy nie macie jak my w rentgenie. Starszy technik elektroradiologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale chyba Was pogięło, 5 godzin pracy i dwie średnie krajowe dla techników, ja jestem mgr prawa i nawet nieośmieliłabym się żądać takich pensji zwłaszcza przy przy takim czasie pracy, ale GRATULUJĘ POMYSŁU - niech kwitną absurdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuza napisał:
Czego wy rządacie????????Niektóre głąby z radioterapii tomografu nie potrafią obsługiwać a co niektórzy są tylko do towarzystwa.Za nadgodziny bierzecie od 30-45 zł za godzine.Mało wam?Wiecznie jesteście zmęczeni a ciężkiej pracy nie macie jak my w rentgenie. Starszy technik elektroradiologii.
Skąd wiesz że jest tak jak piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Ani pani mgr prawnik czy wie Pani w jakich warunkach pracuje sie na onkologii? nie ma mowy o zadnym szkodliwym a pracuje sie tu z promieniowaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuza napisał:
Czego wy rządacie????????Niektóre głąby z radioterapii tomografu nie potrafią obsługiwać a co niektórzy są tylko do towarzystwa.Za nadgodziny bierzecie od 30-45 zł za godzine.Mało wam?Wiecznie jesteście zmęczeni a ciężkiej pracy nie macie jak my w rentgenie. Starszy technik elektroradiologii.
Mysle,ze czasem warto "po ciezkiej pracy w rentgenie" zajrzec do slownika ortograficznego. Uwazam, ze starszy technik elektroradiologii pracujacy w rentgenie mialby rowniez problemy z obsluga aparatu do radioterapii a uzywanie epitetow w stosunku do kolegow z tego samego zakladu pracy jest wysoce nieetyczne. Stawki za nadgodziny i pensje sa objete tajemnica a wiec skad piszacy ma tak dokladna wiedze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Przepraszam, ale chyba Was pogięło, 5 godzin pracy i dwie średnie krajowe dla techników, ja jestem mgr prawa i nawet nieośmieliłabym się żądać takich pensji zwłaszcza przy przy takim czasie pracy, ale GRATULUJĘ POMYSŁU - niech kwitną absurdy
Pani mgr prawa gratuluje wyrafinowanego slownictwa! Mam do Pani pytanie. Czy zdecydowalaby sie Pani, chocby przez godzine dziennie, narazac wlasne zdrowie dla dobra innych ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Przepraszam, ale chyba Was pogięło, 5 godzin pracy i dwie średnie krajowe dla techników, ja jestem mgr prawa i nawet nieośmieliłabym się żądać takich pensji zwłaszcza przy przy takim czasie pracy, ale GRATULUJĘ POMYSŁU - niech kwitną absurdy
Pani mgr prawa gratuluje wyrafinowanego slownictwa! Mam do Pani pytanie. Czy zdecydowalaby sie Pani, chocby przez godzine dziennie, narazac wlasne zdrowie dla dobra innych ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...