Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Sypie się kadra w szpitalu im. Jana Bożeg

Utworzony przez lekarz, 31 października 2007 o 12:28
Dyrektorom szpitali nie zalezy na dobrych ,doświadczonych lekarzach, oni mogą zatrudnić lekarza po stażu i twierdzic ze mają pelną obsade- liczy się dla nich ilość ,ale i z ilością są problemyy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To będzie nieodżałowana strata, jeżeli ten oddział przestanie istnieć. Ciężko się z tym pogodzić, że przez jednego #%$^$%$$ dyrektora pacjenci - w tym ja - tracą najlepszych, najbardziej oddanych pacjentom lekarzy...
0
Ten oddział nie moze być zlikwidowany:(, pracują w nim najlepsi lekarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Czemu skasowano mój komentarz?? Piotr Cioczek jest aż taką świętą krową, że nie wolno go krytykować?
0
Hmmm, raz te komentarze są widoczne, a raz nie, chyba coś nie tak z forum, a może to tylko tak u mnie?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: