Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Trolejbus gada jak baba

Utworzony przez kiG, 1 lutego 2008 r. o 21:03
z tak rewelacyjnym systemem, spotkałem się ponad dwadzieścia lat temu w Austrii, konkretnie w tramwajach w Linz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się śmiesznie składa , że dzisiaj miałem okazję po raz pierwszy jechać nowym trolejbusem i powiem wam, że na początku kiedy usłyszałem ten głos zacząłem się śmiać, ale potem stało się to dla mnie takie troszeczkę irytujące... Przypomniał mi się głos na dworcu PKP o tonie takim, jakby Pani mówiąca komunikat miała zatkany nos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mała nieścisłość.. nie od wczoraj jeżdżą te trolejbusy .Ja osobiście już w poniedziałek (4 dni temu) miałam okazję jechać takim"gadającym trolejbusem" i przyznam ze podobają mi się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pamietam takiego kierowce, ktory w czasach szarego peerelu w swoim ikarusie wital pasazerow cieplym dzien dobry, zapowiadal przystanki, zyczyl dobrego dnia - i nagle w tloku i scisku robilo sie ludziom weselej, sympatycznie sie do siebie usmiechali i wchodzac do autobusu mowili wspolpasazerom dzien dobry... milego weekenda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciek napisał:
Przypomniał mi się głos na dworcu PKP o tonie takim, jakby Pani mówiąca komunikat miała zatkany nos
Hahaha dobre... na jej miejscu kupiłbym sobie mikrospray do nosa - Ringosol. Napewno by jej pomogło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...