Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin w klipie do piosenki "Happy" (wideo)

Utworzony przez krytyk, 14 marca 2014 r. o 14:18
jedyne co to bezbłędne prowadzenie kamery na flycamie Staszkowi wychodzi to chyba najlepiej w lublinie;-) cała reszta bez wyrazu,nic ciekawego,trochę pracy logistyczno-organizacyjnej widać i tyle,ale ważene że były chęci.pozdrowienia dla wszyskich dobrze bawiących się przy realizacji tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic specjalnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh, bieda, wydaje mi się że w Lublinie jest więcej ciekawych miejsc niż deptak, rynek, zamek i klub szambo. No ale to trzeba by było być z Lublina żeby to ogarnąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępe barany, jeden pokaże głupote wielu(miasta) nasladuje i robi sensacje a pismaki powielają jako " bardzo wazny news" ktory de facto nic nie znaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi sie podoba,ale u nas jak zwykle wszystko trzeba skomentować i zmieszać z błotem.Cóż nasz naród poprostu taki jest i sie nie zmieni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tez sie podoba,ludzie dobrze sie bawia i oby takich wiecej.Ciekawe,czy tych którzy krytykują stać na cos lepszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie nie zgadzam się z opiniami moich przedmówców! Teledysk jest bardzo fajny, pogodny , pełen wigoru i radosci. Jest bardzo" energetyczny".I o podzielenie się takimi emocjami chodziło, wg mnie, jego twórcom. Fantastyczną rzeczą jest to, że zaangażowało się w to nagranie tyle osób.Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu w każdym tego typu klipie w Polsce występują jakieś pół-profesjonalne zespoły hiphopowotaneczne? Te wyćwiczone układy mają się nijak do spontanicznego tańczenia z radości, o które chyba chodziło w pierwotnym założeniu. Strasznie to wychodzi sztuczne i jakieś takie pokazowe. Ale może tylko mnie to tak irytuje, bo mam tendencję do przyczepiania się o pierdoły. Poza tym inicjatywa bardzo bardzo na plus i montaż - rewela! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akka - 100% racji, mam te same odczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szambo ty masz w głowie tu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a więc reklama uds/felicity shine coś jeszcze? szkoda było czasu:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...