Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Wypadek trolejbusu, cztery osoby w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2017 r. o 13:31 Powrót do artykułu
Z Felina, a nie w kierunku Felina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle niedorozwinieta baba. Bo ona jedzie i to jej sie nalezy pierwszenstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trolejbus, autobus mpk oni czuja sie bardziej uprzywilejowani niż karetka jadaca po lub na wypadek, pchają się i nie patrzą na nic, a ucza, że jak jesteś w połowie autobusu powinienes, a nie masz obowiązek stanąc i puszczać. a oni co ty już z przodu, a on rura i co musisz zjechac na podwójną ciągłą chyba, że ci nie szkoda samochodu, własnego zycia i pewnie ludzi w autobusie. a jak zatrabisz to ci z morda wy***y z autobusu bo ja mam go póscic bo ***ek czy pizdeczka spóźni się 2-3 minuty. masakra, a kazdy wie, że jak dojdzie do zderzenia to ty jestes morderca, a ten w mpk to pan bóg, któremu wszystko wolno i żadne przepisy go nie obowiązują. dosŁownie Żadne przepisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolejbus musiał tędy jechać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to stworzenie nie nadaje się na kierowcę. Wszyscy wiedzą i wydają im prawo jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak już ta szoferzyca wjechała w ten trolejbus to jeszcze dodatkowo nie pobiła kierowcy trolejbusu - że niby JAK ŚMIAŁ ......???????. Lat kilkanaście temu kiedy kobiety, organizacje feministyczne domagały się większego uczestnictwa w : polityce , decyzyjnych organizacjach,instytucjach opiniotwórczych ,to nawet się cieszyłem że do codziennego życia wprowadzą spokój ,rozwagę ,utemperują męski szowinizm. Dzisiaj, po latach kiedy widzę jak to się ma na przykładzie chociażby "myszek agresorek" z Nowoczesnej czy tych wszystkich co to wywalczenie nieograniczonego prawa do skrobanek postawiły sobie za najważniejszy cel do wywalczenia, to wtedy mam ochotę aby napuścić tu Arabów i na jakiś czas przyzwolić na stosowanie ich prawa. Wtedy może ten babostan ( nie mówię o Paniach ,królowych naszych serc -tych mądrych pełnych godności kobietach) .... by pojął jak daleko w swojej głupocie zawędrował. Naprawdę wolałem Albina Siwaka niż dzisiejszą ograniczoną Szaloną-Wielgus. Powracając do tematu- nie tak dawno stałem na czerwonym świetle z zieloną strzałką zezwalającą na warunkowy skręt w prawo. Popatrzyłem w lewo skąd nadjeżdżała właśnie taka szoferzyca ale z włączonym prawym kierunkowskazem. Odczytać to można było wyłącznie iż będzie skręcała w ulicę skąd ja wyjeżdżałem. Już miałem ruszać ale zorientowałem się,że zbyt szybko jedzie aby ten manewr wykonać ..... i miałem rację - pojechała prosto. Dojechaliśmy do kolejnego czerwonego światła - otworzyłem okno i zwróciłem jej uwagę że to co zrobiła mogło doprowadzić do poważnego wypadku. Odpowiedziała cyt.- "CH*J CI BARANIE DO TEGO JAKIE JA ŚWIATŁO WŁĄCZAM". Ciąg dalszy z tą samą szoferzycą - ponieważ na światłach ja ze swojego pasa ruszyłem wcześniej i poruszałem się z wymaganą prędkością 50km/h to tejże nie przeszkodziło aby mnie wyprzedzić na przejściu dla pieszych ..... i co wy na to hmmmm ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak już wymuszać to dynamicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechał w kierunku Chodżki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu baba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny debil kierowca jadacy z telefonem komorkowym w reku ? ogladajacy cos lub piszacy sms ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chłopy to niby wypadków nigdy nie powodują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miszcz kierownicy z podzielną uwagą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak głupiego skrzyżowania nie ma na całym świecie jak na Grabskiego i nie jest to pierwszy wypadek ale dla decydentów ważniejsza była ulica Startowa i dziwna ulica naprzeciwko Startowej. Ale ktoś ma silę przebicia i tak zdecydiwano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mpk to beznadzieja, za prywatnych tak nie było MPK - Monopol Przewozu Kartofli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym powiedział monopoliści przewożą kartofle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...