Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
3:0.!!!!!!! Tylko Motor!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Lublinie jest tylko MOTOR czekamy na Awiunie i na Wschodzie jest tylko MOTOR Motor Lublin
0
Smieszni i zalosni jestescie. Wybudowaliscie cebularze stadion za 50 milionow druzynie wartej 50 .... zlotych..LU ludzie uposledzeni
0
sadek wisisz mi jeszcze 0,7
0
Smieszni i zalosni jestescie. Wybudowaliscie cebularze stadion za 50 milionow druzynie wartej 50 .... zlotych..LU ludzie uposledzeni
To samo powiedzieli lekarze gdy się urodziłeś czyli że upośledzony ! pajacu !!
0
dokładnie to samo miałem na myśli
0
  Biedne dziecko neostrady, informuje cię, ze to jest STADION MIEJSKI i jest to normalny obiekt a nawet ciut za mała na takie miasto jak Lublin. Wiem, że oglądałeś zdupping i chciałeś być fajny ale wyszła tylko beka z ciebie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: