Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
magda ma ladny glos i szczeze jej gratuluje ale powinien wygrac kamil bo poprostu byl tego dnia lepszy ale wyzwiska pod adresem malej to juz zenada tych osub co to pisza tyle na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madziu mam nadzieje ze te wszystkie komentarze nie zniecgeca cie i nie bedziesz sie nimi przejmowała. jestes swietna i nie przejmuj sie tym co mówia zazdrosni ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinga napisał:
madziu mam nadzieje ze te wszystkie komentarze nie zniecgeca cie i nie bedziesz sie nimi przejmowała. jestes swietna i nie przejmuj sie tym co mówia zazdrosni ludzie
Człowieku żyjący w utopijnej wizji jednomyślności, muszą ludzie mieć rożne zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteś świetna <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale przeciez ona nie jest wielka artystka trzeba szczeze powiedziec ze w duzej mieze wygrala dlatego ze zrobila szow ale biedactwa co chce zarobic na domek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, w sumie nie powinni sie jej pytać na co przeznaczy pieniądze jak wygra... to była manipulacje.Takie pytania zadaje sie po wygranej aby nie manipulować. Proponuje bunt i nie glosowac na nikogo w nastepnej edycji. To bylo branie na litosc, mysle ze wygralby może paweł ejzenberg gdyby nie wypowiedz Kuby : " glosuje na talent nie zlitosci " Nie wolno sie bawic uczuciami publicznosći . A Madzia bedzie koncertować do 22 i bedzie jezdzic z mama albo opiekunką. Słuch o niej zaginie bo nikt nie słucha takiej muzy jak ona lubi. Zreszta musi skonczyc podstawowke i gimnazjum . Może jak bedzie miala 16 lat to wyjdzie na scene. Ale kto bedzie o niej pamietac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grtulacje dla Madzi piekny głos wielki talent ,a tych bzdór co wypisuja zawistni nie słuchaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza napisał:
TEN SUKCES JEST PRODUKTEM SOCJOTECHNICZNEJ MANIPULACJI TVN. ON MA POKAZAC JAK SPELNIA SIE TELEWIZYJNA BAJKA. TYLKO CO TO MA WSPOLNEGO Z TALENTEM?
-Kurcze,jaki ty jesteś mądry.SOCJOTECHNIKA !!! A co to ma wspólnego z talentem,to się dowiesz jak sam wyjdziesz na scenę i otworzysz dziób.Paskudny zawistniku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiść została spuszczona ze smyczy.Gdyby Madzia była Włoszką,całe Włochy by razem z nią świętowały,ale nie ten naród.Przepiękna piosenka panów Korcza i Młynarskiego dopiero w wykonaniu małej Madzi nabrała właściwego blasku.Trudna piosenka zaśpiewana z ogromnym wyczuciem i pięknym głosem.Ten,kto jej tę piosenkę podpowiedział,zaproponował,zasługuje na moje uznanie.Naturalnie,że ta mała nie jest artystką przez duże A,ale to jest diament, samorodek,który,jeżeli zostanie należycie oszlifowany,stanie się wartościowym brylantem.Zawiść może wszystko zniszczyć. A tym wszystkim,którzy uważają,że byli lepsi profesjonaliści,odpowiadam:Wydaje mi się,że audycja ta,to nie konkurs dla profesjonalistów,ale właśnie poszukiwanie talentów.I to zadanie w 3.edycji zostało w pełni zrealizowane. Składam gratulacje małej,jej rodzicom i opiekunom (muzycznym w szczególości) i życzę jej spełnienia marzeń I jeszcze jedno,droga Madziu,pamiętaj,że do sukcesów dochodzi się ciężką i wytrwałą pracą.Podobno Chopin ćwiczył po 6 godzin dziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorro napisał:
Zuza, jesteś wielka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy Moherowe Berety idźcie do Rydzyka jak macie coś do TVN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest istna żenada, wygrała na litość albo jakaś manipulacje z glosami. Piosenki tez dobrane 100% pod publikę. Zal cokolwiek pisać na ten temat. Dla mnie wygrał i Tak Kamil bednarek brawo dla niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda gratuluje wygranej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzę i czytam. I nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. A może jestem przerażony tym co się dzieje. W większości piszący komentarze mylą ,,Mam talent" i ,,Idolem" .Komercję z autentyzmem. Trudno porównywać 11-latkę z dorosłymi. A przecież właśnie wczesny wiek gwarantuje autentyzm. Tylko w ten sposób można odnaleźć Prawdziwy talent. Ja wiem... Każdy miał swego faworyta. Magda jest młodziutka i to co najpiękniejsze dopiero w niej kiełkuje. Status społeczny nic nie ma tu do rzeczy. To że szczerze mówi,co chciałaby i jak postrzega świat tylko potwierdza jej autentyczność. Dajmy jej szansę. A wygranymi są wszyscy finaliści.Madziu gratuluję Ci i z serca dziękuje za tyle wzruszeń. A krytykom ,,literatom" proponuję słownik POPRAWNEJ POLSZCZYZNY. Może wtedy będą dla mnie autorytetem. Może...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda to mała dziewczynka - dziecko i śpiewac powinna utwory dla dzieci, tu miałaby pole do popisu i zapewne szanse na sprzedaż ewentualnie wydanej płyty, ale litości - nikt nie kupi jej płyty tylko po to aby posluchac utworów Edyty Geppert wykonywanych przez DZIECKO, to samo tyczy utworów Dżemu - normalne, że każdy kupi wydawnictwo źródłowe a nie powielane powtarzam przez DZIECKO. Magda ma talent ale powinna go spożytkowac w kierunku dla siebie odpowiednim - piosenek dla dzieci, jeśli jej rodzice tego nie rozumieją to ja nie rozumiem tych rodziców... Dodam jeszcze, że to jest wygrana Magdy a nie jej rodziców - powinna jej pomóc w karierze, nie wierzę, że rodzice mogliby chciec jej to zabrac by wybudowac dom. Zapewnienie godnego miejsca zamieszkania sobie i dzieciom należy właśnie do obowiązków rodziców i nie wierzę że jacyś rodzice mogliby zabrac własnemu dziecku pieniądze tylko po to, żeby stworzyc to, do czego sami byli zobowiązani przed urodzeniem ewentualnych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Falubaz napisał:
Witam potrzebuje waszej pomocy wejdźcie w link proszę ! Kliknij PROSZĘ (nie wiecie co kupić na święta lub sylwestra ? zobaczcie to sami wejdźcie w link NAPRAWDĘ WARTO) Proszę wejdźcie to dla mnie bardzo ważne !
żałosne do jakich nachalnych żebraczych próśb posuwają się Polacy, miejcie ludzie honor...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
betka a zasadził ci ktoś kiedyś takiego bardzo honorowego kopa w du... jak nie znasz Magdy Welc to nie mów źle na Jej temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...