Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Welc półfinalistka Mam Talent zaśpiewa dziś w TVN

Utworzony przez magda, 15 września 2010 r. o 11:01 Powrót do artykułu
dziewczynka śpiewa cudnie, ale kto jej wybrał repertuar ? 11- letnia dziewczyna śpiewa piosenkę która jest dedykowana dla dorosłej, poważnej, doświadczonej kobiety... cytuje: "... nie żałuje, że nie załatwiasz mi posady sekretarki, i że nie nosze twojej szarej marynarki" Dziwie się, że jurorzy w program ie " mam talent" w ogóle nie zwrócili na to uwagi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak pomimo talentu nie ma szansy na karierę. W tzw szołbiznesie talent i umiejętności już dawno przestały się liczyć. Dzisiaj jest dobre to co się sprzedaje, nawet nie musi być na poziomie, ważne że wpada w ucho i jest nieskomplikowane bo tego oczekuje przeciętny odbiorca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ma spiewac - wlazł kotek na płotek??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
* Grupa Goście ~magda~ Napisano dziś, 11:01 #1 dziewczynka śpiewa cudnie, ale kto jej wybrał repertuar ? 11- letnia dziewczyna śpiewa piosenkę która jest dedykowana dla dorosłej, poważnej, doświadczonej kobiety... cytuje: "... nie żałuje, że nie załatwiasz mi posady sekretarki, i że nie nosze twojej szarej marynarki" Dziwie się, że jurorzy w program ie " mam talent" w ogóle nie zwrócili na to uwagi... 0 'magda' zastanów się kobieto, co Ty w ogóle wypisujesz????? co mają do rzeczy słowa piosenki do jej bezbłędnego wykonania i wspaniałego talentu???????? jurorzy w programie nie zwrócili na to uwagi bo mają oceniać (przypominam) talent nade wszystko a nie słowa piosenki!!!! Jeśli chcesz pisać takie pierdoły to najpierw się zastanów 20 albo 30 razy, a najlepiej zmień dziewczyno forum!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śpiewać jak ona potrafi 90% dzieci w jej wieku ,ale widocznie wystarczy zaśpiewać smutnego covera i wszystko gra smutne niech się zajmie szkołą bo artystki z niej nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładnie śpiewa, a w jej wieku to nie każdy potrafi, a często nawet starsze osoby więc widać co to za łowca heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani, nie bądźmy złośliwi. Trzeba podziwiać jej talent, głos i wykonanie. Nie czepiajmy się szczegółów. Myślę, że nikt z krytykujących nie stanąłby przed publicznością i lepiej zaśpiewał. A ona jest młoda i jeśli nawet były jakieś niedociągnięcia - to wszystko da się doszlifować. Moje gratulacje dla Magdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE MA CYCCKI!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda to piękny diamencik, trzeba go tylko oszlifować i wysoko cenić. Szanujmy i doceniajmy jej talent, tego na targu nie da się kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zamiast pisać proszę wysyłać smsy a napewno wygra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świąteczne karteczki dla bliskich i znajomych:) http://fw.pl/swiatecznakarteczkaszczescia Wystarczy wybrać karteczkę, wpisać krótkie życzenia i gotowe. W ten szczególny podaruj sobie odrobinę radości. Wysyłajmy sobie karteczki .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...