Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mój sms nie poszedł na marne, super:) wielki szacun Magda!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gratulacje, chociaż Bednarek był zdecydowanie lepszy!
0
należało jej się... a no i jeszcze zakupu z Małgosia. Bravo Bravo
0
Wielkie gratulacje, Madziu!!! Należało Ci się to w 100 %.
0
sami jesteście z Niedźwicy :PP na geografie marsz
0
NIEDRZWICA BURAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Panie redaktorze buraku z czółen!!! NIEDRZWICA się pisze przez "RZ" NIEDRZWICA RLZ!!!!!!!!!!!
0
Gratulacje !!!
0
A balam sie ze mimo mlodego wieku, przepadnie w finale. A stalo sie inaczej. Wielki szacun Aniołeczku nasz!! Smsy byly warte wyslania!!! Trzymaj sie!!!
0
Co to Niedźwica?
0
Co wy piszecie? Nie znacie się to nie zabierajcie głosu. Kamil Bednarek był 1000 razy lepszy!!!
0
Panie redaktorze no wstyd chyba załatwił sobie Pan prace po znajomości. w lubelskim nie ma sportu nie ma na nic kasy ale przynajmniej talenty są
0
Mam Talent powinie wygrać Kamil Bednarek albo Jeszka. To dziecko było przereklamowane...
0
bednarek byl lepszy!!!wielka ściema ten program jak wygrala choc wszyscy wokalisci byli od niej lepsi!!!akurat jej poza ta kasa najmniej pomoze sie rozwinac ta wygrana.beznadzieja-to nie talent wygral ten proram!!!
0
Moim zdaniem powinien wygrać Bednarek albo Lisiecki. Ona jest za mała, aby teraz stać się gwiazdą. Jej występ w finale nie podobał mi się.
0
gratulacje .Piękny głos,też głosowałem na ciebie
0
GRATULUJĘ
0
Bednarek był lepszy !
0
Kamil Bednarek i Piotr Lisiecki byli o wile lepsi od Magdy! To niesprawiedliwe, że właśnie ona wygrałam Mam Talent!
0
tylko nie to! wzieła na litosc, wnerwiajaca jest, wszedzie opowiadala, ze wybuduje dom... zenada
0
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: