Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
będzie powtórka naprawdę Yes Yes Yes bednarek wygra bednarek wygra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda? jest możliwość że wyniki będą powtórzone???????to chyba tylko plotki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beda powtorzone, ciekawi mnie, jesli okaze sie ze 1 miejsce ma np piotr albo kasia albo ktokolwiek inny, a 2 miejsce zajelaby magda welc to ciekawa jestm czy tez zabraliby taj malej 100 tys jak zabrali i daliby sabinie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się ze wszystkimi, że Magda ma ładny głos. Jednak moim zdaniem Kamil Bednarek był lepszy. Nie ma sensu obrażanie jednego czy drugiego uczestnika. Spotkałam się z tym, że ktoś pisał, że Magda wzięła ludzi na litosc i to dlatego wydrała, albo, że cieszy się, że Kamilowi nie udało się wygrac bo wszystko by poszło na narkotyki. Magda wygrała i koniec. Kamil i tak sobie poradzi, jest teraz bardzo znany i ma koncerty. Według mnie to on jest gwiazdą 3 edycji mam talent Nie obrażając Magdy bo dla niej też wielki szacun. ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale z was wszystkich konkretny żal, to tylko dziecko ... głos ma ładny, i chociaż jestem fanką lisieckiego i bednarek tez był spoko to magda ma talent ... chociaż jest bardzo mloda i ma czas na kariere ... mysle ze to co niektóry pisza o dziecku nie jest fer i swiadczy o braku kultury z ich strony madziu jesli to czytasz to sie nie przejmuj... było świetnie, a te kretyny co tak pisały pobrostu ci zazdroszczą, bo sami tak nie potrafią xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...