Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I super że mała wygrała a jak komus nie pasuje niech spada jego problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no oczywiscie, ma talent, ale moim zdaniem byli ludzie o wiekszym talencie, ale to tylko moje zdanie. co z tego, ze jest mała?? niech wie, ze life is brutal i jeszcze nie raz uslyszy o sobie cos nieciekawego, nie po jej mysli. niech sie powoli szykuje. niczego jej nie zadroszcze, uwazam tylko ze jest denerwujaca tym swoim gadaniem, gdyby moje dziecko tak chrzanilo do kamery to bym je zaraz ustawila. a jeszcze dzis czytalam w dziennku, ze ma byc wesola piosenka... kocham cie zycie to nie jest wesola piosenka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚWIDNIK napisał:
beznadziejna jest, popłakała do kamery , nagrali film jacy oni biedni i... tyle talentow bylo a ciekawe kto na nia glosowal??? ona jest za mloda. a pani nauczycieleczka muzyki pewnie liczy ze mała jej odpali pare zlotych za to "cudowne przygotowanie" żenujące, poryczała, pokazała mały skromny dom i wygrała NIESPRAWIEDLIWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ty to z rodziny patologicznej jestes czy jak?Madzia wygrala a Ty zazdroscisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała prawo do wzruszenia, w końcu była NAJLEPSZA, ludzie skąd w Was tyle jadu... Wielki Gratulacje Madziu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejny finał, przecież wokaliści mają inne programy typu "jak oni śpiewają", "szansa na sukces" chyba a tutaj praktycznie nie było prawdziwych talentów jestem oburzony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bozenka napisał:
no oczywiscie, ma talent, ale moim zdaniem byli ludzie o wiekszym talencie, ale to tylko moje zdanie. co z tego, ze jest mała?? niech wie, ze life is brutal i jeszcze nie raz uslyszy o sobie cos nieciekawego, nie po jej mysli. niech sie powoli szykuje. niczego jej nie zadroszcze, uwazam tylko ze jest denerwujaca tym swoim gadaniem, gdyby moje dziecko tak chrzanilo do kamery to bym je zaraz ustawila. a jeszcze dzis czytalam w dziennku, ze ma byc wesola piosenka... kocham cie zycie to nie jest wesola piosenka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe szczęście że nie wygrało to beztalencie bednarek !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bozenka napisał:
no oczywiscie, ma talent, ale moim zdaniem byli ludzie o wiekszym talencie, ale to tylko moje zdanie. co z tego, ze jest mała?? niech wie, ze life is brutal i jeszcze nie raz uslyszy o sobie cos nieciekawego, nie po jej mysli. niech sie powoli szykuje. niczego jej nie zadroszcze, uwazam tylko ze jest denerwujaca tym swoim gadaniem, gdyby moje dziecko tak chrzanilo do kamery to bym je zaraz ustawila. a jeszcze dzis czytalam w dziennku, ze ma byc wesola piosenka... kocham cie zycie to nie jest wesola piosenka!
Sama jestes nie wesola.Zacznij sie leczyc(moja dobra rada)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wnerwil mnie ten werdykt! bylem pewnien, ze wygra KTOS! me,myself byl super, malinowska, lisiecki, kamil, z charyzma, z osobowoscia... ja rozumiem, ze mozna raz powiedziec ze "chce duzy dom" ale nie w kazdym odcinku, w kazdym wywiadzie, w kazdym artykule... ogladalismy z grupa 20 znajomych final, kazdy byz zdegustowany wynikiem! mala ma talent, ale jest za mala na kariere, niech poczeka na szanse na sukces! najgorsze bylo to jej gadanie... bla bla bla chce nowy duzy dom bla bla bla jestesmy biedni bla bla bla powtarzala w koło macieju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby twoje dziecko miało choc w 10 % taki talent jak własnie ona była najlepsza i już i wygrała!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze młoda wygrała, widać za duzo kasy w domu nie ma wiec ten zastrzyk gotówki napewno sie przyda, tylko czy rodzice zainwestują w rozwój córki ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sara napisał:
Miała prawo do wzruszenia, w końcu była NAJLEPSZA, ludzie skąd w Was tyle jadu... Wielki Gratulacje Madziu!!!
Popieram 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze sobie gratulowac smecila o budowie domu jak juz tak smeci i zachowuje sie jak baba ktora przetargalo zycie to niech pobiera emeryture !!!!!!!!!!!!!!!! BOJKOT !!!!!!!!! PRZEKRET przy takich smentach mozna swobodnie wyskoczyc z okna - milego lotu!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje z Poznania i Łasku dla Madzi wyslalysmy 3x sms i trzymalem kciuki a dla bezmuzgowcow powiem krotko premier {Polski mi sie nie widzi ale musze odebrac werdyk ze on wygral beznmuzgowcy ze Swidniika ktorzy popieraja ?Bednarka smieszni jestescie jezeli juz to ten Niedidomy z Olswztyna tego pana mi szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawcie ten nagłówek bo aż się na wymioty zbiera. Gratulacje dla Magdy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marjan napisał:
wnerwil mnie ten werdykt! bylem pewnien, ze wygra KTOS! me,myself byl super, malinowska, lisiecki, kamil, z charyzma, z osobowoscia... ja rozumiem, ze mozna raz powiedziec ze "chce duzy dom" ale nie w kazdym odcinku, w kazdym wywiadzie, w kazdym artykule... ogladalismy z grupa 20 znajomych final, kazdy byz zdegustowany wynikiem! mala ma talent, ale jest za mala na kariere, niech poczeka na szanse na sukces! najgorsze bylo to jej gadanie... bla bla bla chce nowy duzy dom bla bla bla jestesmy biedni bla bla bla powtarzala w koło macieju
radze zmien znajomych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Salomon napisał:
Sama jestes nie wesola.Zacznij sie leczyc(moja dobra rada)
sam sie lecz... napisalam tylko moja opinie, uwazam ze byly lepsze osoby, z wiekszym talentem a wiele osob twierdzi ze wziela na litosc. mała ma talent, jest milutka sliczna i skromna ale po prostu podobaly mi sie bardziej inne osoby. w dzienniku piatkowym czytalam, jak magda wypowiadala sie nt poiosenki wykonywanej w finale, kocham cie zycie nie jest wesola piosenka ale nie powinien wybor tej piosenki nikogo dziwic bo ona lubi takie powazne smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madzia serdecznie Tobie gratuluje wygranej i wielkiego talentu oraz życzę Ci wiele sukcesów na nowej drodze życzę Ci z całego serduszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie Malutka! Jesteś naprawdę Wielka ! Nie przejmuj się tymi , którzy myślą inaczej. Oni są po prostu zazdrośni,że Bozia nie dała im takiego talentu !Mam wnuczkę , też Madzię , która pięknie gra na skrzypcach i uczy się w szkole muzycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam talent schodzi na psy. 1 edycja byla super, druga tez, a ta?? tyle fajnych zakreconych osob odpadlo w polfinalach, dobrze ze mamy miec x factor wtedy w mam talent nie bedzie az tylu spiewakow. werdykt jak dla mnie kiepski, stawialam na 6 innych osob, magda ma talent ale uwazam ze nie on apowinna wygrac. ALE PRZYNAJMNIEJ SE CHAŁUPE POSTAWI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...