Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mała Miss i Mały Mister Dziennika Wschodniego

Utworzony przez naygela, 16 października 2009 r. o 08:23
Co za oszustwo! Więcej nie kupię waszej gazety! Te konkursy to jeden wielki blef! Albo są organizowane tylko dla rodzin pracowników! Zgłosiłam dziecko, na początku jak tylko ogłosiliście konkurs, raz zmieniliście datę kiedy pojawi się dodatek a jak się pojawił to mojego dziecka tam nie ma. Jak można tak robić? tak się zawiodłam nie wspomnę o dziecku. Oddajcie mi zdjęcie! Niech ludzie wiedzą i się nie łudzą tymi konkursami bo to jedno wielkie oszustwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super sprawa ta zabawa - moja córka bardzo się ucieszy jak zobaczy zdjęcie w DZIENNIKU WSCHODNIM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naygela napisał:
Co za oszustwo! Więcej nie kupię waszej gazety! Te konkursy to jeden wielki blef! Albo są organizowane tylko dla rodzin pracowników! Zgłosiłam dziecko, na początku jak tylko ogłosiliście konkurs, raz zmieniliście datę kiedy pojawi się dodatek a jak się pojawił to mojego dziecka tam nie ma. Jak można tak robić? tak się zawiodłam nie wspomnę o dziecku. Oddajcie mi zdjęcie! Niech ludzie wiedzą i się nie łudzą tymi konkursami bo to jedno wielkie oszustwo!
Bardzo proszę o kontakt mailowy witeska@dziennikwschodni.pl . Mam nadzieję, że będziemy w stanie wyjaśnić tę kwestię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM.CZEKAMY NA RANKING.MIAŁ BYĆ ZAMIESZCZONY JUŻ OD TEGO TYGODNIA I WCIĄŻ NIE MA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma rankingu , nie ma numeru , na który można wysłać głosy ........ coś nie do końca dopracowany ten konkurs.. Na na stępny rok rozważcie możliwość stworzenia 2 grup wiekowych ... bo trudno ocenić dziecko w wieku 4 lat i porównać w wieku 9 lat .... te 5 letni okres dużo zmienia w wyglądzie maluchów ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi jest smutno bo te smsy to jak dla mnie sprawa nie do końca uczciwa. Ci którzy mają dużo kasy i ich stać, wysyłają na maxa i ich dzieci są w pierwszej dziesiątce. Dziś przeglądałam zdjecia i powiem ze jest wiele ślicznych dzieciaczków którzy w tej pierwszej 10 powinny być. Może by tak zrobić małą modyfikację i równorzędnie wyłonić dzieci z smsów (miss publiczności) oraz wyłonić dzieci z głosowania jury. Niech te dzieci których rodziców nie stać na smsy a zasługują na wyrónienie też zostały zauważone. A porównywanie Waszego konkursu z "Tańcem z gwiazdami" jest jak dla mnie dalekie od poprawności. Pozdrwaiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zwycięzców plebiscytu poznamy w grudniu podczas Wielkiego Finału. O tym, kto wygra zadecydują połączone głosy Czytelników i jurorów" - jak mamy to rozumieć, skoro wcześniej jest mowa o finale w styczniu? Chyba faktycznie ten konkurs nie jest do końca dopracowany. Zgadzam się również, co do publikacji a raczej niepublikowania zdjęć Naszych pociech. Uważam, że dla równych szans chociaż raz w tygodniu np. w piątki publikowane powinny być zdjęcia wszystkich dzieci, jak w dniu rozpoczęcia konkursu. Inaczej będzie to konkurs tylko dla rodziców i ich dzieci, a nie dla czytelników Dziennika Wschodniego, którzy tylko raz mogli zobaczyć wszystkich kandydatów i kandydatki na Małą Miss i Małego Mistera i wybrać swojego faworyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...