Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Małgorzata Kolary-Woźniak (nr 12)

Utworzony przez mikołaj, 16 lutego 2011 r. o 22:10
wpis usunięty
Ostatnio edytowany 18 lutego 2011 r. o 14:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idz do niej na rozmowę kwalifikacyjną, to zobaczymy, kto okaże się tępy.. ja byłem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo jest być przedsiębiorczym za nie swoją kasę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto się douczyć: "O przedsiębiorczości można mówić w dwóch wymiarach: proces: (akt tworzenia i budowanie czegoś nowego, nowego przedsiębiorstwa). Przedsiębiorczość to zorganizowany proces działań ukierunkowany w danych warunkach na wykorzystanie nowatorskiego pomysłu w celu generowania korzyści na rynku. W procesie budowania podkreśla się: kreatywność i innowacja umiejętność wykorzystania pomysłów, okazji ryzyko (niepewność) zespół cech: opisujących szczególny sposób postępowania człowieka. Przedsiębiorczość wyróżnia się: dynamizmem, aktywnością skłonnością do podejmowania ryzyka umiejętnością przystosowywania się do zmieniających się warunków postrzeganiem szans i ich wykorzystywaniem innowacyjnością i motoryką Cechy charakterystyczne przedsiębiorczości to przede wszystkim: ekspansywność - chęć dorównania najlepszym i najsilniejszym, stawianie sobie ambitnych celów by osiągnąć większe korzyści; innowacyjność - wprowadzanie i ciągłe poszukiwanie twórczych ulepszeń." zatem.. czy dyrektor zarządzający firmą prywatną zarządza własnymi funduszami?? czy to umniejsza jego zasługom??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z " Wiki'? ..... A gdzie kreatywność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając Panią Małgosię to sama śle na siebie smsy albo pracownikom kazała. Większej obłudnicy i dwulicowca ze świecą szukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można pisać takie rzeczy.. zazdrość i tyle, bez komentarza dla zawiści i niespełnionych ambicji..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez uwazam, ze ludzie ktorzy pisza takie rzeczy to tylko z zazdrosci, Pani Małgosia naprawde wklada duzo pracy i zaangazowania w to co robi wiec w 100% zasluguje na wyróznienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedsiębiorczy jest ten kto dużo osiągnął poprzez ciężką pracę, dorabiał się od zera najlepiej we wła snym biznesie. Dlaczego do tytułu "kobiety przedsiębiorczej " kandydują osoby, które wykonują "tylko" swoje obowiązki w ramach zajmowanego stanowiska w urzędzie.... doceńmy tych, którzy na prawdę COŚ zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty napisał:
Znając Panią Małgosię to sama śle na siebie smsy albo pracownikom kazała. Większej obłudnicy i dwulicowca ze świecą szukać.
myślę, że bez rozkazów się obejdzie:) a czy dwulicowa? -no options!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
przedsiębiorczy jest ten kto dużo osiągnął poprzez ciężką pracę, dorabiał się od zera najlepiej we wła snym biznesie. Dlaczego do tytułu "kobiety przedsiębiorczej " kandydują osoby, które wykonują "tylko" swoje obowiązki w ramach zajmowanego stanowiska w urzędzie.... doceńmy tych, którzy na prawdę COŚ zrobili.
lekko ograniczony/a jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś mi powie czym ta kobieta się zajmuje bo poza informacjami ,że pisze projekty dla Łecznej nic nie znalazłem założyła jakaś fundację albo cos innego? bo tak na prawdę nie mam gdzie o niej poczytać a ładna to może bym i zagłosował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...