Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Małżeństwo Doroty Gardias-Skóry w kryzysie?

Utworzony przez Marlow, 13 czerwca 2009 r. o 14:27 Powrót do artykułu
Niestety kolejna gwiazdeczka jednego sezonu której odbija bo chwilkę jest na topie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przygarne Cie Dorotko szkoda zebys sie zmarnowala akurat wolny jestem pasujemy do siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to mu pomóż a nie rozbieraj się do pleyboya
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorotko dla Mnie jestes neutralna ani za Toba nie rpzepadam ani tez mi nie przeszkadzasz ale wiedz jedno prawdziwa miłość przetrwa wszystko Ludzie rozstają sie na długie m-ce po to aby zarobic pieniądze na zycie ... i jakos miłosc potrtafi wytrwac jak sie nikt za d...nie ogląda. Więc dla mnie jestes stracona bo gdy opowiada sie takie rzeczy na łamach prasy to juz koniec bynajmniej ja nie dałabym ci szansy bo sprawy prywatne to sprawy prywatne, jak ktos je wywlecze to co innego ale jak sie je samemu wywleka to dla mnie dno. Więc pamietaj ze straciłas fajnego faceta bo zachciało ci sie gwiazdorzyc dla mnie nigdy nie ebdziesz druga Mołek ktorą chcesz z siebie zrobic dla mnie zawsze ebdziesz pogodynka z duzymi zebami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatniadeskaratunku napisał:
przygarne Cie Dorotko szkoda zebys sie zmarnowala akurat wolny jestem pasujemy do siebie
Ostatnia deska ratunku, czy glupoty? Nie powiedzialbys jej tego w cztery oczy, ale napisac anonimowo to jestes chojrak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziały gały co brały?A kmoże to tylko takie zwykłe zafascynowanie mundurem (wiele takich kręci się koło wojskowych). Ale to wszystko było do przewidzenia.Udział w programie,"wspólne" ćwiczenia różnych figur,chęć udziału w sesji zdjęciowej do Playboy'a..... Nie mój cyrk,nie moje małpy.Szkoda pilota.Dorota chciała błysnąć,wzięła sobie oficera,zrobiło się "dużó wiatru" i teraz Dorota wypływa na szerokie wody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorotko nie warto się dzielić swoim wnętrzem publicznie. Myślę, że najlepsze co możesz zrobić, to spędzić kilka dni z mężem. Publiczne przyznanie się do obaw o małżeństwo jest jak woda na młyn dla intrygantów, którzy chwilę będą się cieszyć waszą tragedią. Zrobią sobie nowe widowisko, gazetki będą lepiej schodzić. Nie pozwólcie nikomu bawić się waszym życiem. Prawdziwa miłość przetrwa wszystko i takiej miłości Wam życzę. Udowodnijcie, że oprócz talentu, sławy i kasy macie klasę i siłę do przetrwania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robi z człowieka sława ZERO .Jak była mało sławna to chwaliła męża w wywiadach itd. ,a teraz nagle przechodzi kryzys WODA W GŁOWIE siż zrobiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woda sodowa uderzyła tej paniusi z prowincji do głowy. Cóż, niech się cieszy przemijającą sławą póki może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVN już nie jednemu wyprało mózg ,skierowało na manowce ,tej pani to samo zrobiło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popularność to jedno a sex to drugie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO NAS OBCHODZĄ PRYWATNE SPRAWY PAŃSTWA SKURÓW??? CZY WY PISMAKI NIE MACIE NIC DO ROBOTY TYLKO WYWLEKAĆ WNIKAĆ W CUDZE ŻYCIE????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drB napisał:
A CO NAS OBCHODZĄ PRYWATNE SPRAWY PAŃSTWA SKURÓW??? CZY WY PISMAKI NIE MACIE NIC DO ROBOTY TYLKO WYWLEKAĆ WNIKAĆ W CUDZE ŻYCIE????
sorry za błąd - powinno być "SKÓRÓW"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drB napisał:
A CO NAS OBCHODZĄ PRYWATNE SPRAWY PAŃSTWA SKURÓW??? CZY WY PISMAKI NIE MACIE NIC DO ROBOTY TYLKO WYWLEKAĆ WNIKAĆ W CUDZE ŻYCIE????
Ale to przecież oni sami opowiadają brukowcom o swoich prywatnych sprawach aby tylko było o nich głośno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ideał sięgnął bruku - co to was zachłanne pismaki obchodzi, o cudzych d...ch piszecie napiszcie kto komu i za co w waszej redakcji daje!!!! Bardzo ciekawe teksty powstaną.... Tylko napiszcie prawdę!!! a o wódeczce także!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ją dopadły tryby dodokoła ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paniusia z głębokiej prowincji na siłę chce byc światowa a słoma z butów wystaje. Syndrom zakompleksionego dorobkiewicza z głebokiej prowincji -[ b] taki meteoPaligłup wyszedł z niej[/b] . Cóz wiele maja wspólnego - pochodza z prowoincji odniesli jako taki sukces i mysla że sa bożystrzami tłumów - zwykłą wiocha i nic wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tej paniusi za dużo skóry w kroku brakuje i dlatego tam jej ucieka cały rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to paplanie do gazetki że mają kryzys z mężem to niby po co???Proste- jeszcze kasy jej mało, wiadomo ze nikt za darmo swoich brudów nie wyciąga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecej wiadomosci http://change.menelgame.pl/change_please/1762345/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...