Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mam patent na wielkie pomidory

Utworzony przez ja, 7 sierpnia 2012 r. o 10:26 Powrót do artykułu
OBRZYDLIWEEEEE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie pomidory.... To tylko na pokaz,chociaż nie wyglądają apetycznie.A co do wielkości?-po co komu takie wielkie pomidory? Pomidora powinno się zjeść "na raz".A kilogramowy pomidor to już trochę za duży na jednorazowe skonsumowanie.A jak się zostawi na później,to już nie będą nadawały się do zjedzenia.No chyba że na ketchup
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnojowicą, nastawami z pokrzyw czy innymi nawozami naturalnymi i organicznymi też można przenawozić! Daję sobie rękę uciąć, że normy zawartości azotanów i azotynów i innych szkodliwych związków w tych "mutantach" zostały przekroczone kilkukrotnie. Do jedzenia się nie nadają, no chyba że do innych celów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomidor waży 1 kg ale jest nieestetyczny i połowa do wyrzucenia. Mam w ogródku pomidory 60-70dag kazdy, piękne i okrągłe jednak wolę te mniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najczerwieńszy to ten w środku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co na to kancelaria patentowa :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...