Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mam Talent 2011: Darek Hendel (wideo)

Utworzony przez Kulesza, 16 października 2011 r. o 10:53 Powrót do artykułu
ten koleś to oszust i hochsztapler nie tylko matrymonialny. szkoda, że nie słuchaliście go na żywo... do tego typ jest faktycznie niezrównoważony psychicznie.... wiem jedno, na pewno nie pożyczę mu więcej pieniędzy, nawet gdybym chciał, żebym mu pożyczyła... nie potrafi oddawać długów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos Darkowi chcę specjalnie zrobić pod górę z zazdrości. Podaj imię i nazwisko z checią sprawdzimy twoje informacje,bo jeżeli komuś chcesz zaszkodzić pomowieniami,oszczerstwami bez dowodów to wiedz że nie jesteś anonimowy w sieci i twoje działania według prawa są piętnowane.Pozdrawiamy zawistnych i zazdrosnych ludzi.A ty ,Darku rób swoje .Czekamy na płyte!!! Fani i Całe ST Records
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hejka Darek... kiedy mi oddasz kasę? to już mija 1,5 roku powoli... nieładnie postępujesz ze starymi przyjaciółmi... przecież znamy się i kolegujemy od zawodówki... i nie pytaj głupio, czy się znamy... dobrze wiesz komu wisisz kasę... nie rób ludzi w ch..a, tylko oddawaj zobowiązania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...