Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Manchester, Londyn i Backbeat w Krasnobrodzie

Utworzony przez vic, 9 sierpnia 2009 r. o 21:35 Powrót do artykułu
Proszę o rzetelną informację prasową. Kiedy ten koncert się odbędzie? Za tydzień, dwa? A jeżeli odbył się dzisiaj, a o godzinie 17.00 został ten artykuł opublikowany to dziękuję bardzo za tą informację... Wczoraj szukałem w prasie informacji na temat imprez w regionie, które odbędą się w niedziele i nic nie znalazłem. Przez to spędziłem niedziele w domu, sądząc że nic ciekawego się nie dzieje. A tu taki news, że o 14 jest fajny koncert w Krasnobrodzie o którym się dowiaduje po 17. Super, Dziękuję... Fajnie było... Czekam na takie informacje za tydzień ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słucham tych "gwiazd" od kilku godzin (pomieszkuję w pobliżu sceny) i zachwytu nie doznaję. Takie sobie rzępolenie bez wyrazu i polotu - jakby grali za karę. To za oknem, a w TV gra właśnie Budka Suflera - wyobrażacie sobie różnicę? Jeśli komuś muzyka w tańcu nie przeszkadza, to niech się zachwyca - jak dla mnie to "kicha".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAKTYCZNIE,SAMA INTELIGENCJA PŁYNIE Z ICH TWARZY,JEŻELI TO JESZCZE LICUJE Z ICH UMIEJĘTNOŚCIAMI TO NIE WARTO ZWLEKAĆ I KONIECZNIE TRZEBA TAM POJECHAĆ.PO TAKICH PRZYBYTKACH KULTURY BĘDZIE ŁATWIEJ MŁODYM np.ZANIEŚĆ FLAGĘ NARODOWĄ DO KIBLA ALBO PRZEROBIĆ NAPIS W KOŚCIELNEJ TABLICY OGŁOSZEŃ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu nie zagrał liverpool??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Manchester to formacja specjalizująca się w britpopie z domieszką punk-rocka." Chyba kpicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...