Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Antoni ma kwalifikacje :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ta geba nic dalej nie mowi glopia facjata maslane popaprane galy nic sie nie zmienia tylko ze mongola w niedziele nie widze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciarewicz powoła kolejną komisję, eksperci z USA i Norwegii - pionunem wszystko wyjaśni - WYBUCH!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był kolejny zamach na kolejnego Prezydenta RP, tylko teraz dobrze, że nieudolny. Ludzie kiedy to się skończy, nie można żyć w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu jak chce Prezydent Duda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Błaszczak powinien podać się do dymisji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powycinać wszystkie brzozy na autostradach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina Tuska i Putina ale Antoni zrobi expertyze na prezerwatywach i wszystkim udowodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
was wszystkich należy zbadać ,najlepiej per rectum na prostate
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był zamach!!!! Zapytajcie Antoniego albo prof. Bieniendę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i debilstwo dorwało się do netu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błaszczak już zbłaźnił się kilkakrotnie powinien być wymieniony, zatrudnienie policjanta z paskudną przeszłością, teraz wypadek Prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dupek rżołedny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to czasem nie szef MSWiA odpowiada?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejma awaryjna nie wytrzymała czterech ton. Na pewno sprawdzą wszystkie układy i każdą ich część prześwietlą. Kolarzowi pękła dętka na ostrym zakręcie w lewo. Cudem uszedł z życiem. Czy istnieje zamach doskonały? Trzeba przesłuchać twórcę takiego samego koła. Czy specjaliści mogą wiedzieć to, co tenże twórca? Raczej nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba sprawdzić, kto miał bezpośredni kontakt z producentem. Jest mało prawdopodobne, aby potencjalni zamachowcy rozkmienieli tzw. słabe punkty w nowoczesnej oponie. Być może takie opony zdają egzamin przy brykach stosunkowo lekkich. Przy czterech tonach opona nie spełniła swojej funkcji. Rajdowcy twierdzą, że to zdarzyć się nie mogło. Szbkość razy masa są im znane, ale tu także nie było całkiem spacerkiem. A więc, każdy uczeń musi mieć kartę osobowości, w której będą ścisle kontrolowane jego zainteresowania i uzdolnienia. Opracujemy klucz odczytu i zmienności wszelkich danych dla uaktualnienia tego, co z TYPA (TYPKI) wyrosnąć może. Opracowane techniki usprawnią wszystkie działania na rzecz orientacji i poradnictwa zawodowego. Uczeń, zanim zostanie bandytą, musi mieć jasno sprecyzowane żądania państwa dla dobra ucznia i dla dobra państwa. Wszystko to ma na celu wyjasnienie i uświadomienie uczniom potrzeby motywacji do nauki i wyboru przyszlego zawodu, nie związanego z wymuszaniem. Uzupełnimy treści poznawcze w procesie wychowawczym szkoły na rzecz orientacji zawodowej. Śmieciówek nie będzie. Od jutra przejmuję władzę w RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym obwodzie koła tkwi niewymierność toteż kwadratura koła możliwą nie jest. Jeżeli w tym przypadku całe koło miało się rozpaść, to nawet jego kwadratura by nie pomogła. Zatem piątka z daszkiem dla mistrza kierownicy. Pewien sprzedawca zapewnił mnie, że mogę napompować koło w rowerze nawet do 11 at., a jeśli tak nie będzie, to pompkę będzie można zareklamować. Tak powiedział, po tym, jak uzupełnił mi powietrze w dętce pompką z ciśnieniomerzem. Pompki jeszczee nie miałem. Myślę sobie.... Zerknę na oponę. Na oponie jest napisane: 5-7 bar. Oświadczam, że gdybym miał zajebistą pompkę i doładowałbym w koło 7,5 bara, to nie byłoby bara bara, lecz dętka po prostu by pękła. W tej sprawie mogło być tak, że ktoś niechcący przedobrzył i dopierzdzielił (porownywalnie) np. 7,3 bara. Dętka od razu nie pękła, ale pękła. Pytanie, czy niechcący?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewien TYP podciął mi linkę w tylnym hamulcu. Nic się nie działo. Któregoś dnia jechałem ulicą prostopadłą do Al. Warszawskiej. Do ulicy tej dojechałem z ul. Nałęczowskiej przez jakieś osiedle. Było ostro z góry, a na liczniku 54km/h. Nagle wyskoczył czerwony wóz. Zdążyłem wyhamować. Zamyślony poprowadziłem rowerek w pobliże kościoła (przed dawną rogatką). Usiadłem na ławeczce. Wstałem i usiadłem na rowerze. Musnąłem leciuteńko prawy hamulec i linka pękła. Mówię (w myślach): zatem powolutku podjadę do domciu z jednym hamulcem. Bóg na to - to nie jest możliwe. Pękła dętka w tylnym kole. Na lince odkrłymem niepodważalne ślad jej celowego nacięcia. Ten TYP już tam nie pracuje (tam, gdzie podciął linkę). Nie próbowałem go odnaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli będą szukali nietrywialnych miejsc zerowych na okręgu opony (z jej reszek), to potrwa to jeszcze wieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kacyk bez mózgu !Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich… 1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR. 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce. 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany. 5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Kogo chcesz postawić pod murem i rozstrzelać ?? Twojego nieskazitelnego guru ?? zwiń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blaszczak do dymisji ! ten gość odpowiada za BOR ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...