Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marnotrawstwo: Lublinianie wyrzucili na śmietnik prawie 6 ton leków

Utworzony przez farmace-uta, 6 marca 2010 r. o 15:24
to straszne marnotrawstwo, mogli przecież te leki zwrócić nam aptekarzom a my byśmy je jeszcze raz sprzedali!!! co za naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo tu wychodzi jak zawsze chciwość i zachłanność polaczków cwaniaczków. Stare ramole czekają przed apteką i wykupują leki za 1gr. A potem 90% tych leków wywalają bo nie mogli wykorzystać - co za problem kupić 20 opakowań leku = całe 20gr koszt. Ale mówi się trudno, skoro dają leki po 1gr to trzeba brać nawet po kilogramy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jesteś taki zachłanny to mogłeś sobie te leki wygrzebać ze śmietnika tylko nie wiem jakbyś wprowadził je na własny stan aby legalnie sprzedać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo gdybym mógł oddać leki, np. do szpitala (bo lekarz je zmienił) to bym nie wyrzucał. Mam siatkę leków na astmę, z którymi nie wiem co zrobić. Chętnie je odstąpię, ale nie mam możliwości, a to drogie prochy są... Komuś by się na pewno przydały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tux napisał:
Bo gdybym mógł oddać leki, np. do szpitala (bo lekarz je zmienił) to bym nie wyrzucał. Mam siatkę leków na astmę, z którymi nie wiem co zrobić. Chętnie je odstąpię, ale nie mam możliwości, a to drogie prochy są... Komuś by się na pewno przydały...
Może dla biegaczek narciarskich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańmy reklamować leki jak cukierki, wtedy ich sprzedaż zmaleje. W mediach lecą reklamy niemal wszystkich specyfików, od stolca, kaszlu, zębów, rzygania, srania, pierdzenia itp, itd. Ludzie myślą, że to cukierki i kupują, a ręcę zacieraja producenci a potem wszyscy zdziwni, że leki leca na śmietnik... Wprowadźmy zakaz reklamowania leków i po kłopocie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile leków trafiło do zwykłych śmietników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co? Zamiast się cieszyć że Polacy się fatygują do apteki czy punktu zbiórki żeby oddać przeterminowane leki to po takim artykule powinniśmy wyciagnąc wniosek żeby następnym razem wyrzucić leki do śwmietnika zeby nam nikt nie mówił że "marnujemy leki"?? Cos tu nie tak... Jeszcze zajrzyjcie do pojemników z suchą frakcją bo tam 70% śmieci nie jest SUCHĄ FRAKCJĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...