Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masz komputer – płać abonament

Utworzony przez oszukany wyborca, 6 grudnia 2011 r. o 11:27
OSZUSTWO!!! Kilka lat temu lider ówczesnej partii opozycyjnej nawoływał do nie płacenia za abonament!!! i obiecywał jego zniesienie jak dojdzie do władzy(tylko dlatego na niego głosowałem ja i cała moja liczna rodzina i znajomi ). Panie Donaldzie czy wie Pan kto to był???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chu.. nie będe płacił żadnego abonamentu i gówno mi zrobią, a jak nie to się wyprowadzę z tego porąbanego kraju.. Na każdym kroku podatki, zakazy i nakazy..To już zaczyna być jak jakiś koszmar..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za co tu płacić? A jak ktoś nie ogląda tej całej tv publicznej to też musi płacić? Może lepiej pozwolić ludziom na to aby sami wybierali jakie stacje chcą opłacać a tutaj narzuca się wszystkim jakiś smieszny abonament aby pracownicy tv publicznej mieli coraz to wyższe zarobki. Jeżeli są osoby które to oglądają to niech płacą a ci którym ta cała tvp nie pasuje nie powinni mieć do niej dostępu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska chciała PO to ma. Tak więc "POdziękujmy" tym co było za dobrze... Wkrótce jeszcze więcej POdatków, POdwyżek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby za co ja mam płacić abonament?? Za misję TVP polegającą na ustawicznym mieleniu wciąż tych samych powtórek??!! A może za to, że jak mam chęć obejrzeć jakiś dobry film, hit kinowy, premierę to muszę odpalić dekoder i obejrzeć go na płatnym kanale??!! A może mam zapłacić za brak rzetelnych i obiektywnych programów informacyjnych i publicystycznych??!! I co z instytucjami użyteczności publicznej??? Czy teraz szkoły i urzędy, z racji koniecznego posiadania komputerów, też będą ustawowo zobligowani do opłacania abonamentu RTV??? Z czego?? Zastanówcie się nad sobą. Ludzie nie chcą płacić za sieczkę, której nie oglądają - teraz liczy się każda złotówka i trzeba ją kilka razy obejrzeć, zanim się ją wyda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie będzie reklam w publicznej tv, normalny kraj i praca to zacznę płacić. Kiedy widzi się kaszane typu voice of poland czy kocham cię polsko to aż się odechciewa myśleć na co idą publiczne pieniądze. Jeszcze te konkursy typu "jak my jesteśmy uczciwi to wyślij SMS". TVP, Polsat, TVN, TV4 to DNO pełno reklam i chłamu. A TVP Lublin to już drugie albo trzecie dno i kolesiostwo. Zresztą co tu dużo pisać jaka persona taka telewizja mowa oczywiście o p.Jeremim Karwoskim który to buchną z hipermarketu jakiś kosmetyk za ponad 200zł i został złapany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy temu idiocie Dworakowi wydaje się że wszyscy ludzie oglądają tę jego telewizję z Nergalem i całą partią zboczków i pomyleńców. Ja nie oglądam telewizji już od wielu lat, śpię spokojnie, żyję swoim życiem a nie życiem tych półgłówków z seriali w Polskiej Telewizji. I mam płacić abonament telewizyjny za to że używam czajnika elektrycznego do gotowania wody. Panie Dworak puknij się pan w ten pusty łeb. Pewno kolejny wynalazek tych pseudointelektualistów z PO będzie dotyczył męskich genitalii. Kto ma przy sobie penisa będzie traktowany jako gwałciciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązanie jest banalnie prosty - niech PO wprowadzi dekodery na telewizję publiczną. Kto będzie chciał, ten zapłaci i zdekoduje "Klan" czy inne tańce z gwiazdami na lodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że "wkrótce" u nas trwa kilkanaście lub kilkadziesiąt lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje jak za starego jedynie słusznego systemu tow.J.Stalina jeden odbiornik,jeden program,odbiornik typ kołchozik.Oczywiscie typ współczesny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba go pogięło że będę płacił na propagandę rządu i jego pachołków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten dworak od Komorowskiego nich zakoduje wszystkie programy i niech sprzedaje dekodery! Nie oglądam telewizji. Na mordę Tuska i Komorowskiego nie chcę patrzeć i nie mam ochoty za to jeszcze płacić. A komputera potrzebuje do pisania, bo pracuję w domu! Won od moich pieniędzy bando!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian napisał:
Polska chciała PO to ma. Tak więc "POdziękujmy" tym co było za dobrze... Wkrótce jeszcze więcej POdatków, POdwyżek...
BRAWO dla tych głupków co tak trafni skreślali na CZERWONYCH,reszta społeczeństwa im za to DZIĘKUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuniści lada dzień wprowadzą POdatek od POsiadania TV tzw.luksus,zmiana ma zastąpić haracz za abonament radiowo-telewizyjny. A ty płacz i płać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
BRAWO dla tych głupków co tak trafni skreślali na CZERWONYCH,reszta społeczeństwa im za to DZIĘKUJE.
Czy my żyjemy w kraju IDIOTÓW ???? Jak inaczej tłumaczyć fakt że przy takim dobrobycie jaki codziennie fundują nam komuniści mają nadal wg sondaży 40 procentowe poparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmozjady z KRRiTV - WY...Ć!!! Po to mam komputer, żeby mógł czytać wiadomości (zagraniczne a nie waszą zrytą propagandową papkę) nie będąc zmuszonym do posiadania tv i oglądania kretyńskiego programu tvp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce jest prawo dla księży i złodzieji po co płacić abonament jak i tak mi nic nie zrobią bo nie ma takiego prawa w tym kraju a wasza reklama niemiecka nic nie da bo niemcy są zwarte a Polska jest podzielona i pseudobiedna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Darmozjady z KRRiTV - WY...Ć!!! Po to mam komputer, żeby mógł czytać wiadomości (zagraniczne a nie waszą zrytą propagandową papkę) nie będąc zmuszonym do posiadania tv i oglądania kretyńskiego programu tvp.
W całości zgadzam się z tą wypowiedzią.Płacę za to z czego korzystam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rok TVP zaprzestaje nadawanie sygnału analogowego. Czy w związku z tym pan prezes przewiduje wypłatę odszkodowań dla abonentów posiadających stare odbiorniki? Czy mamy płacić abonament, nawet gdy nie stać nas na nowy telewizor? A jeśli odbiornik jest w naprawie przez 3 tygodnie, to też mamy płacić za cały miesiąc? A jeśli abonent opłaci za abonament za cały rok z góry i nieszczęśliwie zejdzie z tego świata, czy spadkobiercy dostaną nadpłatę za niewykorzystany okres?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...