Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matka Lecha Kaczyńskiego już wie, że jej syn nie żyje

Utworzony przez crx, 27 kwietnia 2010 r. o 09:48
Dla mnie to odważny zawodnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zostanie prezydentem, to też będzie się pytał matki, co ma zrobić? A jak matki zabraknie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też mam w matce kogoś kogo zawsze sie moge poradzic....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież musi o takich sprawach z matka porozmawiać, jak każdy syn . Tylko on jej został. Może Ty swojej matce nic nie mówisz, ale normalni ludzie w rodzinie rozmawiają ze sobą o ważnych sprawach , które ich dotyczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak długo naradzał się ze swoim kotem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
red napisał:
Ciekawe jak długo naradzał się ze swoim kotem?
Mój kot musi się trochę zastanowić, ale jak juz powie to juz powie. Ufam mu bezgranicznie. Miauuuuu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'red" ty masz kota w głowie ato grożne uważaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczęło się! Lech meldował Wielkiemu Bratu wykonywanie zadań więc jest on odpowiedzialny za wszystkie jego decyzję. Za organizację i bezpieczeństwo wizyty w Katyniu też!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LECH i CZECH napisał:
zaczęło się! Lech meldował Wielkiemu Bratu wykonywanie zadań więc jest on odpowiedzialny za wszystkie jego decyzję. Za organizację i bezpieczeństwo wizyty w Katyniu też!
CIOTA..................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kubaaaaa napisał:
ja też mam w matce kogoś kogo zawsze sie moge poradzic....
Ciesze się ze są młodzi tacy jak Ty którzy umia poszanowac swoją Mamę.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CIOTA..................................
a TY KIM JESTES ZE INNYCH TAK OSĄDZASZ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a TY KIM JESTES ZE INNYCH TAK OSĄDZASZ??????
TWOIM PRZEZNACZENIEM BUCU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
największy oszust świata. To największa tragedia dla matki nie wiedzieć co się stalo z jej synem podczas gdy pogrzeb oglądał cały świat. taka wiadomość na pewno nie mogła jej zaszkodzić, p[ewnie zdobyłaby w sobie trochę siły żeby chociaż spojrzeć w telewizor Poza tym taka wiadomośc jest dla rodzica najważniejsza, nawet jeśli miałaby byc ostatnia w życiu. To tylko pokazuje jak nieludzki jest jej syn. To jest najgorsze przewinienie wobec matki. Pewnie dojdzie do tego, że3 jak zostanie prezydentem to będzie udawał lecha a o jarku powie, że wyjechał na wakacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka Drzewieckiego miała prawo umrzeć na wieść o kłopotach syna a matka lecha nie ma prawa wiedzieć co się stało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO AUTORÓW WIĘKSZOŚCI POWYŻSZYCH WPISÓW. Mówienie o was, że jesteście kloaką, jest obrazą dla gnoju, gdyż nawet gnój jest przydatny jako nawóz. Zastanawiam się CZYM wy jesteście, bo człowiek tak nie postępuje. Życzę wam jedno: obyście przypomnieli sobie to, co tu pisaliście w chwili śmierci kogoś wam bliskiego. Matki, ojca, brata, żony.... TEGO WAM ŻYCZĘ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli matka Jarosława Kaczyńskiego - która jest sprawna umysłowo, nie jest ubezwłasnowolniona i jest przytomna - pozostaje tak dłuuuuuuuuugo w stanie nieświadomości o śmierci syna - pomimo, iż go nie widuje tyle dni i jak sądze nie jest odizolowana od mediów - świadczy to o wielkij sile perswazji oraz wyrafinowanym kłamstwie Jarosława Kaczyńskiego, a zatem jaką mam gwarancję, że tą samą socjotechnikę nie stosuje wobec mnie...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli matka Jarosława Kaczyńskiego, pomimo iż nie jest ubezwłasnowolniona, a zatem nie jest odizolowana od mediów, pozostaje tak dłuuuuuuuugo w stanie nieświadomości o śmierci swojego syna, świadczy to o wielkiej sztuce perswazji Jarosława oraz umiejętności perwidnego kłamstwa. Jaka zatem mam gwarancję, że taką samą socjotechnikę nie stosuje wobec mnie, ta obawa powoduje, że mam wielkie obawy oddać mój głos własnie na niego. Jezeli jest, ktoś kto w sposób merytotyczny, bez emocji i zbednych przymiotników wyjaśni mi moje obawy, zapewniam, ze wezmę je pod uwagę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
Jeżeli matka Jarosława Kaczyńskiego, pomimo iż nie jest ubezwłasnowolniona, a zatem nie jest odizolowana od mediów, pozostaje tak dłuuuuuuuugo w stanie nieświadomości o śmierci swojego syna, świadczy to o wielkiej sztuce perswazji Jarosława oraz umiejętności perwidnego kłamstwa. Jaka zatem mam gwarancję, że taką samą socjotechnikę nie stosuje wobec mnie, ta obawa powoduje, że mam wielkie obawy oddać mój głos własnie na niego. Jezeli jest, ktoś kto w sposób merytotyczny, bez emocji i zbednych przymiotników wyjaśni mi moje obawy, zapewniam, ze wezmę je pod uwagę...
Na WSCHOD CIOTO i na putina glosuj,idealny prezydent dla ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na WSCHOD CIOTO i na putina glosuj,idealny prezydent dla ciebie.
I to jest kulturalna i merytoryczna odpowiedz juz zdecydowanego wyborcy, zachęcająca jeszcze nie zdecydowanego... :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
Jeżeli matka Jarosława Kaczyńskiego, pomimo iż nie jest ubezwłasnowolniona, a zatem nie jest odizolowana od mediów, pozostaje tak dłuuuuuuuugo w stanie nieświadomości o śmierci swojego syna, świadczy to o wielkiej sztuce perswazji Jarosława oraz umiejętności perwidnego kłamstwa. Jaka zatem mam gwarancję, że taką samą socjotechnikę nie stosuje wobec mnie, ta obawa powoduje, że mam wielkie obawy oddać mój głos własnie na niego. Jezeli jest, ktoś kto w sposób merytotyczny, bez emocji i zbednych przymiotników wyjaśni mi moje obawy, zapewniam, ze wezmę je pod uwagę...
Z CIEBIE JEST ZWYKŁY POJEB ŚCIERO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...