Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matka odpowie za śmierć Magdy. Była poczytalna

Utworzony przez Gość, 4 lutego 2012 r. o 18:18
Gość napisał:
Szkoda mi Ciebie. Musisz być strasznie nieszczęśliwym albo chorym człowiekiem, jeśli masz tyle nienawiści i pogardy dla tych, co myślą inaczej. Ale najbardziej smutne jest to, że swoim nickiem nawiązujesz do człowieka, który zawsze głosił tolerancję, miłość bliźniego i wybaczył nawet temu, który dokonał zamachu na jego życie. Nie wolno tak szargać jego pamięci. Żal.
Straciłem wtedy brata KONFIDENCIE, ale co ty możesz o tym wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zwalajcie na rząd na pieniądze bo żeby kochać nie trzeba tych rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama jestem matką półrocznego dziecka ale jako matka wiem że gdyby niedaj Boże coś się działo to szukałabym pomocy i nie zrobiłabym tak jak ona. Nadal nie mogę pojąć jak można ukryć ciałko tak małego dziecka w mrozy gdzieś tam na pastwe losu i iść udawać ze porwali, spać, jeść i jeszcze rozwieszać plakaty z myślą że wiem tak naprawdę co zrobiłam.Dla mnie nie wiem czym się kierowała ale to nie była matka bo matka nosząca swoje dziecko pod sercem 9 miesiecy odda i zrobi wszystko co najlepsze dla dziecka sama umrze dla niego.Jestem w szoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
sama jestem matką półrocznego dziecka ale jako matka wiem że gdyby niedaj Boże coś się działo to szukałabym pomocy i nie zrobiłabym tak jak ona. Nadal nie mogę pojąć jak można ukryć ciałko tak małego dziecka w mrozy gdzieś tam na pastwe losu i iść udawać ze porwali, spać, jeść i jeszcze rozwieszać plakaty z myślą że wiem tak naprawdę co zrobiłam.Dla mnie nie wiem czym się kierowała ale to nie była matka bo matka nosząca swoje dziecko pod sercem 9 miesiecy odda i zrobi wszystko co najlepsze dla dziecka sama umrze dla niego.Jestem w szoku
POMOCY- śmieszna jesteś, gdzie u TUSKA ???? Chyba że żyjesz gdzieś na Antylach, całkiem oderwana od rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nastka napisał:
POMOCY- śmieszna jesteś, gdzie u TUSKA ???? Chyba że żyjesz gdzieś na Antylach, całkiem oderwana od rzeczywistości.
sama jesteś śmieszna może nie masz dziecka i nie wiesz jak to jest bo nawet w zwykłej chorobie robisz wszystko żeby dziecko nie cierpiało. i nadal nie mogę uwierzyć jak można postąpić z częścią siebie w taki sposób. Sama mam córkę i codziennie patrzę na nią przed snem i zastanawiam się jak tam można było wziąść to małe ciałko i zostawić na pastwe losu no jak? Ale wiem że do końca życia bedzie ją to dręczyło.I nie pisz że jestem śmieszna bo jak narazie to ty nasz płytkie rozumowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrzemogła jej wypaść to się może zdarzyć ale co ona zrobiła dalej??? śmieszne upozorowała porwanie i wyrzuciła zwłoki własnego dziecka jak tak można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iwona napisał:
dobrzemogła jej wypaść to się może zdarzyć ale co ona zrobiła dalej??? śmieszne upozorowała porwanie i wyrzuciła zwłoki własnego dziecka jak tak można
Kilka dni pózniej inna 35-latka spaliła w piecu swoje dopiero co narodzone dziecko. Panie TUSK- jak życ. Jak długo będziesz pan trzymal TAKI FASON ??? i zmuszał swoją polityką ludzi do takich drastycznych posunięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...