Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No zgadzam się że n=6 i 1/3 dla tego wyrażenia w tym takim zadaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje wyniki sa podobne: 1. w tabelce wpisalam kolejno: -9,1,3\2 a te liczby to tez: -1,0,1,2,3,4 2.n=60, m=80 3. b=12 i c=-10 4.to mi wyszlo ze to prawda jakos tak zrobilam ze 7x=7*3do pot54 i podzielilam:D 5.a=-3, b=-1,c=0 6. nie umialam pocztku druga czesc to 3-2pierw z2\3 7.a1=-11 i r=2 8. 108ale nie weim bo ja to w 2linijkach a tam 2cale strony ale wyszlo chyba tak powinno byc:) 9. A(4,2) |AO|=2pierw z 5 10.po zaokragleniu 2, a prawdopodobienstwo 21\100ale to chyba tez zle bo cos pomotalam ze schematu bernulliego 11.napisalam 12pierw z 27 ale to to samo co 36pierw z 3:) Ogolnei jestem mocno szczesliwa nie myslalam ze az tak dobrze mi pojdzie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no ostatnie obliczyć cosinus kąta w tym ostrosłupie i pole przekroju
cos kata = 1/4 a apole przekroju to \/5 / 4 a^2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak udowodniliście sina-tga<0?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez w ostatnim rozsz takie same wyniki, a myslałem ze lipnie poszło.. z 80 powinno być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOJE OPD. DO PODSTAWOWEJ: 1.a) -9,1,1i1/2 2) x nalezy do zbiory {-1 0 1 2 3 4} 2. 80 i 60 3. a) x nalezy do (-niesk., 2 i 1/2) v (1 , + niesk) b ) (- niesk. 8> c) c=10 b=12 4. nie skonczylam ;/ 5. a) a=1 b=-1 c=-4 b ) (x-1)(x+4)x 6 nie zrobiłam 7. a) r=2 a1 = -11 b ) jest ciągiem geo. 8. obw 108 9. A(4,2) /AO/= 2 pierw. z 5 10. sr. = 2 (w przyblizeniu) P(A)= 63/145 11 36 pier z 3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja;d napisał:
jak udowodniliście sina-tga<0?
Ja poleciałem z funkcji trygonometrycznych... Wyszły mi tam np. |AB|/|CB| z sinusa i cos tam z tangensa.... Wiadomo, że przeciwprostokątna jest dłuższa od każdej z przyprostokątnych... A jeżeli tą samą długośc dzielę raz przez przyprostokątną, a raz przez przeciwprostokątną to to ta pierwsza jest większa.... no i oczywiście na początku przeniosłem tg na drugą stroną równania.... c.n.d. To tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja;d napisał:
jak udowodniliście sina-tga<0?
wszystkie cos zmieniłam z 1-ki trygonometrycznej na sin-usy, powykonywałam odpowiednie działania, wyszło mi sin(alfa)-1<0 co jest prawdą bo sin kąta ostrego zawsze ma mniejszą wartość niż 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w tym z parametrem nie powinno być jeszcze <2; + nieskończoności> ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak chyba, ja miałem jeszcze przedział od 2 do nieskonczoności w tym zadaniu z parametrem w rozszerzeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 3. m nalezy do {0} U <2;nieskonczonosc) w 6. trzeba bylo zapisac za pomocą sumy przedzialow a nie roznicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem, czyje to są rozwiązania, ale ten ktoś już by nie miał 100%, bo przy zadaniu 3. ma niepełną odpowiedź. a w zadaniu 6. moim zdaniem to nie jest SUMA zbiorów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TrÓ napisał:
A w tym z parametrem nie powinno być jeszcze <2; + nieskończoności> ??
też mi się tak wydaje... ale nie wiem już... kurde... dzisiaj załamka pierwszy raz od trwania matur jak dla mnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 3 mam (-niesk ,-5/2)(1,+niesk )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90 bedzie :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto te zadania rozwiązuje???? może ja mam wam rozwiązania przesłać co??? w zadaniu z parametrem m jest błąd w zadaniu nr 6 miała być suma przedziałów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje wyniki z rozszerzonego: 1) a) należy taki czworokąt 2) 1/2, 3/2, -3/2 3) a) pierw. z 3 0 u <2;&) 4) k=170 dzień 13 5) wykazane 6) -pi/2 do pi/2 bez +-pi/3 7) wykazane 8) udowodnione 9) y=-3/4x-1 10) 1 biala 3 czarne lub 2 biale 6 czarnych 11) cos=1/4 pole=pierw.6/4a^2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ja w tym 6 nie pisałem pi/2 tylko normalnie wpisałem liczbę uznają to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do odpowiedzi to wszystko tak samo jak "poziom rozszerzony" tylko w ostatnim pole=(a^kwadrat*pierwiastek5)/4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale podejrzewam, że liczby nie uznają. Powinno być pi/2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...