Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
(...)
Ostatnio edytowany 6 maja 2009 o 09:33
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie skomentuje dzisiejszego wosu.. dobrze bd jak zdam:/
0
pisalas podstawe? bardzo trudne w porownaniu z poprzednimi latami?
0
maaadziaaa napisał:
nie skomentuje dzisiejszego wosu.. dobrze bd jak zdam:/
A WEDLUG MNIE AZ TAK ZLE NIE BYLO. W TAMTYM ROKU BYLO CHYBA TRUDNIEJ
0
ten egzamin podstawowy z wosu to była totalna masakra.. :/ był chyba 400x trudniejszy od tych próbnych
0
no jak dla mnie to był trudny wos, trudniejszy niż na próbnej. Artukuł był w sumie w miare, była napisać wartości, którymi powinien kierować się idealny polityk. A jak to zaadresowaliście?
0
Ja pisałam wos rozszerzony, wypracowanie było bardzo fajne reszta średnia, a wy co sądzicie?
0
co pisaliscie w tych czynnikach zagrazajacych i sprzyjajacych demokracji.bylo cos tam kryzys ekonomiczny,decentralizacja wladzy itd piszcie odpwiedzi zadan ktore pamietacie wos straszny,oby bylo chociaz te 30% mam pytanie; czy w wypracowaniu do gazety bylo napisane od ilu do ilu slow musi byc? pozdrawiam wszystkich maturzystów
0
mi wyszło po 3 tu i tu.
0
Mam pytanie jak pisaliscie tych politykow ktorych trzeba bylo umiescic pod opisem?Ja de gauell Walesa Jelcyn Adenauer Juszczenko
0
Mam pytanie jak pisaliscie tych politykow ktorych trzeba bylo umiescic pod opisem?Ja de gauell Walesa Jelcyn Adenauer Juszczenko
0
to też spier******* :/ ta umowa między Państwem a Kościołem konkordat?
0
Tak
0
Masakra,gorzej być nie mogło!
0
(
0
mówicie że było aż tak żle? ja pisałam wos podstawowy i wydaje mi sie że nie był taki zły
0
Ja uwazam ze wos byl sredni byly zadania proste i trudne zobaczymy co z tego bedzie.
0
jak dla mnie masakra!!!:|
0
Za to rozszerzona była banalna! Dawno nie rozwiązywałem tak prostych zadań z WOS-u. Żadnych twarzy do rozpoznania, prawie zero polityki i problemów współczesnego świata, a ta mapka Europy to w ogóle śmiechu warta (3 państwa do rozpoznania i zakreślenie czy należą do UE i/lub NATO). Jestem bardzo zadowolony, liczę na 80% minimum.
0
MACIE MOŻE JAKĄŚ STROKNE Z ODPOWIEDZIAMI??? JEŚLI TAK TO BAAAAAAAARDZO PROSZĘ
0
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: