Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
(...)
Ostatnio edytowany 6 maja 2009 r. o 09:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie skomentuje dzisiejszego wosu.. dobrze bd jak zdam:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisalas podstawe? bardzo trudne w porownaniu z poprzednimi latami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maaadziaaa napisał:
nie skomentuje dzisiejszego wosu.. dobrze bd jak zdam:/
A WEDLUG MNIE AZ TAK ZLE NIE BYLO. W TAMTYM ROKU BYLO CHYBA TRUDNIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten egzamin podstawowy z wosu to była totalna masakra.. :/ był chyba 400x trudniejszy od tych próbnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak dla mnie to był trudny wos, trudniejszy niż na próbnej. Artukuł był w sumie w miare, była napisać wartości, którymi powinien kierować się idealny polityk. A jak to zaadresowaliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pisałam wos rozszerzony, wypracowanie było bardzo fajne reszta średnia, a wy co sądzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co pisaliscie w tych czynnikach zagrazajacych i sprzyjajacych demokracji.bylo cos tam kryzys ekonomiczny,decentralizacja wladzy itd piszcie odpwiedzi zadan ktore pamietacie wos straszny,oby bylo chociaz te 30% mam pytanie; czy w wypracowaniu do gazety bylo napisane od ilu do ilu slow musi byc? pozdrawiam wszystkich maturzystów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi wyszło po 3 tu i tu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie jak pisaliscie tych politykow ktorych trzeba bylo umiescic pod opisem?Ja de gauell Walesa Jelcyn Adenauer Juszczenko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie jak pisaliscie tych politykow ktorych trzeba bylo umiescic pod opisem?Ja de gauell Walesa Jelcyn Adenauer Juszczenko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to też spier******* :/ ta umowa między Państwem a Kościołem konkordat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra,gorzej być nie mogło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówicie że było aż tak żle? ja pisałam wos podstawowy i wydaje mi sie że nie był taki zły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uwazam ze wos byl sredni byly zadania proste i trudne zobaczymy co z tego bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie masakra!!!:|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to rozszerzona była banalna! Dawno nie rozwiązywałem tak prostych zadań z WOS-u. Żadnych twarzy do rozpoznania, prawie zero polityki i problemów współczesnego świata, a ta mapka Europy to w ogóle śmiechu warta (3 państwa do rozpoznania i zakreślenie czy należą do UE i/lub NATO). Jestem bardzo zadowolony, liczę na 80% minimum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MACIE MOŻE JAKĄŚ STROKNE Z ODPOWIEDZIAMI??? JEŚLI TAK TO BAAAAAAAARDZO PROSZĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...