Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 angielski ROZSZERZONY

Utworzony przez pozdro matura, 6 maja 2010 r. o 18:48
ja też antipication, chociaż niewiem co to, ale tylko to pasowało, pierwsza słuchanka na intuicję, reszta słuchanek prosta tylko przy tym wywiadzie sie przy jednym punkcie ostro wachalam ale niepamietam co to bylo ;/ z fordem tekst ostro prosty, ten z dziewczynką też, a to ze rzucila lalką to było ze czyła się sflustrowana, no i przy tych ptaszkach też raczej prosty, tylko wierm ze źle zrobiłąm bo to nie było gosspi tylko te super coś tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaznaczylam fear, ale na mnie nie mozna polegac ;P niechjuz dadza te odpowiedzi nooo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze mówiąc to pod koniec już nie myślałam wogóle nad tym co pisze. dwie matury jednego dnia to pomyłka. rownie dobrze wszystkie by mogły być tego samego dnia, efekt- rewelacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bo ona była taka podekscytowana raczej co nie, taka zniecierpliwiona bo czuła że cos się zmieni w jej życiu... czyli strachu ani radości raczej nie czuła, trudno przy tym zeby czuła rozczarowanie nie , przed chwilą sprawdzilam na ling.pl ze anticipation= oczekiwanie, czyli napewno to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuuurde, niech dadza te odpowiedzi chociaz wstepne bop sie juz doczekac nie mgoe:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W słowotwórstwie mam: improvement resistable shortage psychistrists treatement
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja improvement, resistant, shortage. psychiatrists, treatment
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie - polecenie rozprawki było wg. mnie dość dwuznaczne, odwoływanie się do DANEGO kraju ja zrozumiałem jako pisanie o jakimś konkretnym, pisałem ogólnie o Białorusi, o tym że organizacja imprez sportowych może być szansą dla tego kraju, z drugiej strony jest tam słaba infrastruktura itd. Myślicie że taka praca może być potraktowana jako nie na temat i skreślona? Ogólnie listening, reading i formy b. łatwe, myśle że mam wszystko na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Shan napisał:
W słowotwórstwie mam: improvement resistable shortage psychistrists treatement
ja tak samo tylko jeszcze mam unfortunately
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anticipation na pewno. Jak dla mnie test był dość łatwy, ale to już indywidualna kwestia. Wydaje mi się natomiast, ze gramatyka była znacznie prostsza niż w poprzednich latach. Żadnych inwersji, conditionali mieszanych, nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak i unfortunately kurde juz w sumie sama nie wiem jak mi poszlo, a wrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
resistable jest źle, dobre jest resistant na 100% mam w klasie kolesia co zajebiscie umie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uufff, to dobrze :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Shan napisał:
W słowotwórstwie mam: improvement resistable shortage psychistrists treatement
resistable? to jest chyba źle, ja mam resistant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem resistable jest źle, ale resistible ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy w ogole jest taka forma resistable
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym momencie marze o tym zeby to zdać ;o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toż pisze ze resistant jest na 100 dobrze !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyniki podobno juro bedom dopiero bo tylko z obowiazkowych sa 2 godziny po zakonczeniu egzaminu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej jak bedą wyniki na necie to piszcie od razu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...