Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 biologia: ODPOWIEDZI, pytania i ARKUSZE

Utworzony przez ~ktos~, 10 maja 2010 r. o 11:06 Powrót do artykułu
co za deb*** odpowiadał na te pytania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie podstawa to banalna była, .... no ale ja mam biologie w rozszerzeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podstawowa łatwizna ale ja miałam roz. masakra trudna sama chemia i ekologia pytań biologicznych z budowy człowieka nie było zmarnowane moje uczenie się tego a ekologie sobie odpusciłam do kitu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podstawowa łatwizna ale ja miałam roz. masakra trudna sama chemia i ekologia pytań biologicznych z budowy człowieka nie było zmarnowane moje uczenie się tego a ekologie sobie odpusciłam do kitu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lal napisał:
Zrobiłam obie matury, z podstawowej mam ok 84% i pisałam ją przez 30 min., a rozszerzoną na ok. 73%, a pisałam 1,5 h. Dodam, że jestem w 3 klasie gimnazjum Pozdrawiam Maturzystów
GRATULUJE JA W TECHNIKUM PO ROZSZERZONEJ PO OLIMPIADACH MAM WATY CZY JA ZDAŁAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maczoo napisał:
>jak taka cwaniara jesteś to leć od razu na Harvard
PO CO TE ZŁOSLIWOŚCI W NECIE BĄDZCIE DLA SIEBIE MILI TO ŻE JESTES ANONIMOWO NIE DAJE CI PRAWA KOGOŚ OBRAŻAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wszystkie arkusze maturalne z biologii i chemii zapraszam na: http://www.powtorka-z-biologii.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby poszukujące więcej arkuszy maturalnych z biologii i chemii zapraszam na: http://www.powtorka-z-biologii.pl - znajdziesz tam wszystkie matury z tych przedmiotów zarówno poziom podstawowy i rozszerzony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 26 z 26

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...