Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 matematyka: Wyniki, pytania, odpowiedzi (poprawka)

Utworzony przez sylwia, 23 sierpnia 2010 r. o 11:37 Powrót do artykułu
zle okrag ma 360 tam byla polowa 5 punktow z czego 4 zachaczaly okat czyli 180 :4 =45 stopni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pierwszym otwartym 2 i 12 , w 1 zadaniu tam gdzie a1=2 i na pewno 1 i 25 zadanie odp A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okrag byl podzielony na 10 czesci. 360 : 10 = 36. 36 x 2 = 72. Nie sugerujcie sie obrazkiem, one sa zawsze w innym formacie zeby nie mozna bylo zmierzyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma ktoś arkusz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak myslicie zdacie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejmy nadzieje ;DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byle 30 % xD nie chce więcej ;DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwia napisał:
jak myslicie zdacie??
Ciezko... raczej nie;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam nadzieje, ze zdam chociaz byla moim zdaniem trudniejsza mimo tego ze chodzilem na lekcje przez 2 miesiace:/ cóż zobaczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze zdam ale to max 45% bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie matma nie byla nigdy mocna strona....nie uczac sie w maju bylo 11 pkt hehe teraz troche wiecej powinno byc bo w koncu sie siegnelo po ksiazki:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwsza byla o wiele prostsza! pogielo ich dzisiaj!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zadanie z równania okręgu zadanie otwarte na końcu powinno być r do kwadratu czy 2 do kwadratu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kroliczeeek napisał:
pierwsza byla o wiele prostsza! pogielo ich dzisiaj!!!!
zgadzam się!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tak jakby była taka jak w maju to byłbym pewny, że zdam teraz to tak pół na pół, a kiedy te arkusze z odp na stronie bendą bo pisze ze tuz po zakonczeniu a skonczylo sie juz jakis czas temu;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma ktos moze link do rozwiazan calej tej matury poprawkowej z matmy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale z was matematyki hehe jeden pisze ze 170 mint to 2 godziny a drugi go poprawia ze 180minut to dokładnie 2.5h ludzie lepiej nie piszcie takich rzeczy jak tacy tępi jesteście skoro nie wiecie ile to 180minut hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie 170min trwala matura a to rowna sie 2h i 50min jak wy chcecie zdac matme to ja nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o 11:50 miał skończyć się egzamin !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja inaczej zrobiłem: 90-2*18= 90-36 =54. Odpowiedź A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 119

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...