Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 biologia: ODPOWIEDZI, pytania i arkusze

Utworzony przez ajr, 10 maja 2011 r. o 07:22 Powrót do artykułu
Witam was. Pomóżcie mi, posiadam arkusze maturalne z biologii z poziomu podstawowego oraz tylko jedną stronę z poziomy rozszerzonego. Nie potrafię dokładnie zrobić zadania 4 z pr. Mógłby ktoś wysłać mi odpowiedz na e-mail: wojtek1@wp.pl z góry dziękuje poziom podstawowy http://get4file.com/file/18398772419b/matura2011_biologia_pp.pdf poziom rozszerzony http://get4file.com/file/eee364178B24/matura2011_biologia_pr.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIOLOGIA dzisiaj na MATURZE wszyscy , dostali tak zwane arkusze na tych arkuszach pytan od groma najpierw poczytac uwaznie je trzeba a potem , to juz leci jak z platka bo przeciez BIOLOGIA , dla was jest latwa .................. troche zapuzno , lecz cos wam powiem kazdy powinien miec lisc KASZTANA bo KASZTAM z MATURA to taka para gdy kwitnal KASZTANY MATURA ZDANA wiec -lisc kasztana ma platkow szesc na kazdym platku napiszcie dzien temat i przedmiot i cos wlasnego pamiatka zostanie na wieki i lisc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich. Czy redakcji nie stać na aktualne zdjęcia - przecież to zamieszczone zdjęcie z napisem matura 2011 jest rzeczywiście zdjęciem z egzaminu, ale gimnazjalnego i ze szkoły nr 18 przy ul. Długosza z 2008r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arkusze i odpowiedzi http://www.edulandia.pl/Edulandia/1,98377,9516486,Matura_2011___harmonogram__arkusze__odpowiedzi.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak uważacie matura z biologii była łatwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Jak uważacie matura z biologii była łatwa?
Coś z odpowiedzi Choroba bulimia Lekarz Gastrolog bodajże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psychiatra a nie gastrolog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bulimia, psychiatra funkcja skory - wymiana gazowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytania z prawda fałsz odp: F P F
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam mieszane uczucia, nie wiem czy pisalam w ogole na temat duzo z glowy niz z wiedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki allel warunkuje mukowiscydoze : AUTOSOMALNY RECESYWNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO ZADANIA O USZACH GENOTYPY MATKA: Aa OJCIEC: Aa DZIECKO; aa PRAWDOPODOBIENSTWO 75%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdopodobieństwo 75% ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdopodobieństwo 25% bo recesywne jest chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie arkusz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak masz Aa i AA to są uszy wolne, a jak masz aa to są uszy przystajace wiec prawdopodbienstwo 75%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy będą odp ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzice byli heterozygotyczni i mają 25% dzieci homozygotycznych dominujących 50% heterozygotycznych i 25% homozygotycznych recesywnych czyli tych z tymi innymi uszami (takimi jak ich dziecko opisane w zadaniu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie daliscie odpowiedzi dotyczace tkanki chrzęstnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez dałam F P F , bulimia to oczywiście ze Psychiatra , a co daliście w pytaniu tam o tej tkance chrzęstnej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...