Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 fizyka: Arkusze i pytania

Utworzony przez qwert, 12 maja 2011 r. o 09:31 Powrót do artykułu
Zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą arkusze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra jakas... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwa! Porównując zeszłoroczny arkusz, o wiele łatwiejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaką odpowiedz zaznaczyliście w zadaniu z księżycem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fiza rozszerzona to masakra jakas.... wszystkie probne pisalam na 90% a teraz nie wiem nawet czy zdam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty, Iza idź w buraki, nie będziesz mi tutaj wypisywać, że była łatwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iza, tak jak mowił kolega wyżej - idź buraki sadzić a nie tutaj wypisujesz jakieś durnoty. Matura była horendalnie trudna. Takiego materiału sie na studiach nie przerabia a co dopiero w liceum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek nie denerwuj się A może jednak udało Ci się zaliczyć i nie będziesz marudzić? ~Ciągłe narzekanie, jak WY możecie tak z tym żyć xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Ty fizę obowiązkową miałeś?? przecież dodatkowe można nawet na 0% zaliczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy sam sobie wybrał tak na własną odpowiedzialność , w końcu fizyka nie jest obowiązkowa.Więc nie ma co teraz narzekać i płakać , że było trudne jak się porywało z motyką na słońce...Ja osobiście nienawidzę fizyki najbardziej na świecie dlatego też dziś zdawałam ustny polski ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOTALNA ABSTRAKCJA!!! c(:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Maturzyści piszący maturę podstawową! Nie wiem czy wiecie, ale zadanie z transformatorem, nie miało prawa być w naszym arkuszu, gdyż prądu przemiennego i urządzeń opartych na jego działaniu nie ma ani w podstawie programowej (http://195.136.199.90/images/stories/pdf/Reforma/5f.pdf) ani w informatorze maturalnym do zakresu podstawowego (http://195.136.199.90/images/stories/pdf/Reforma/5f.pdf). Razem możemy coś zrobić. Napiszmy maile do CKE (niestety, tylko tą drogą możliwy jest kontakt z nimi), nagłośmy sprawę, uświadomcie nieuświadomionych, walczmy o swoje prawa! matura@cke.edu.pl - oto e-mail do wydziału matur. Piszcie! Do błędu w pytaniu 5 z polskiego podstawowego też nie przyznali się, bo przeczytali arkusz od nowa i stwierdzili, że jest błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, cieszę się że ktoś również tak zainteresował się tą sprawą. I bardzo dobrze. Skoro nie ma ani w podstawie ani w informatorze nie maja prawa wymagać tego na maturze podstawowej, jest to nieuczciwe. PISZMY MAILE DO CKE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...