Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
stressik
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dzisiaj też jest matura z chemii
0
Historia w tym roku była dosyć fajna,szło coś napisac,lepsza od WOSu ale na ile napisze to nie wiem,pisałem rozsz. ,pierwsza część była najgorsza
0
JAKIE BYŁY PYTANIA??
0
"około godz. 13 będziemy publikować arkusze" to ja jestem młot i nie widze ich, czy jeszcze nie upublikowali ? Zazwyczaj teksty zródłowe dobrze mi idą
0
W moim mniemaniu matura na poziomie podstawowym niezbyt prosta, w dodatku było dużo pytań o nieistotne dla biegu dziejów zagadnienia. Nic konkretnego n.t. choćby II wojny światowej. Generalnie jestem rozczarowana i niezbyt zadowolona. A i słyszałam, że rozszerzenie podobno nie takie trudne Pozdrawiam nielicznych niestety 'historyków"
0
Mieszczaństwo dzieliło się w średniowieczu na 3 grupy , więc jak mieszczaństwo może być grupą mieszczaństwa , a ponadto żebracy to plebs
0
Matura z historii 2012: przewodniki, arkusze, dyskusje, giełda pytań http://www.historia.org.pl/index.php/projekty/projekty/matura-z-historii/3058-matura-z-historii-2012-przewodniki-arkusze-dyskusje-gieda-pyta.html Jest to najpełniejsze kompendium wiedzy dla maturzysty z historii w polskim internecie. Wszystko w znanym portalu i za darmo.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: