Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 - j. polski. Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez maturzysta, 4 maja 2011 r. o 12:11 Powrót do artykułu
Ja tam gdzie bylo wstawic cyfry to mam 3,2 gdzie XX to mam w pierwszym i drugim, w tym z a b c d to mam cos tam z ironia i w a b c d e co mam d e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisal ktos porownanie swiata rzeczywistego z swiatem marzen na podstwanie wierszy?? jak wrazenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę , że będzie , trzeba być dobrej myśli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jak napisalem na poczatku ze granica to powiesc modernistyczna to mi cos zrobią??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tekst był łatwy.. tylko pytania trudne ... mało z tekstu dużo wiedzy poza źródłowej ... gleba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skomentuje ktos mojego posta odnosnie wypracowania czy jakiej pkt moge zdobyc bo jak nie to jestem w czarnej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy kur wa chłopi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te łączące to moze byc owe, tak wiec? jak myslicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pisałem ze elzbieta podobnie jak jej matka zostawiła swoje dziecko zygmunt dopuszczał sie zdrady tak jak ojciec elzbierta wybaczyła zdrade jak matka zenka a justyna podobnie jak jej matka zaszła w ciaze jak myslicie dostane za to jakies pkt??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga to zależy czy zaliczą Ci to jako bład rzeczowy czy kadrynalny. Jeżeli bedzie to bład rzeczowy to masz 0 pkt z teści z tego akapitu, w którym to napisałaś. Jeżeli jako kadrynalny to masz zero punktów z rozwinięcia i nie wiem czy też z całego wypracowania, tego akurat nie jestem pewna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne panny są w tej piątce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli napisałeś, że granica to powieść modernistyczna, to myślę, że w obrębie całego akapitu nie będziesz miał liczonych punktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalezliscie juz odpowiedzi w necie.ja nigdzie nie moge znalesc chyba jeszcze jest nie udostepnione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ogólnie oceniacie swoja mature ile procent??? ja obstawiam jakies 20%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie wypracowanie było proste , faktycznie czytanie trudniejsze ;p a co najlepsze nie powtarzałam wiekszości lektur , a wczoraj powtórzyłam tylko Granicę ;D . odpowiedzi te właściwe będą w przyszłym tygodniu , bo przecież klucz powstaje na podstawie losowanych tysiąca prac z całej Polski . Powodzenia życzę jednak jutro , mi będzie wyjątkowo potrzebne , bo jestem humanistką ;p .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak i tak więc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam problem. Przez całe wypracowanie pisałam ziĘbiewicz a nie ZiEMbiembiewicz... Jak myślicie, jakie moga być tego konsekwencje ? Przez głowe przechodzi mi już świadomość unieważnienia pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kij napisał:
pisal ktos porownanie swiata rzeczywistego z swiatem marzen na podstwanie wierszy?? jak wrazenia
Moim zdaniem chodziło o tęsknotę za krajem ojczystym- Polską. Obydwoje wspominali, wyobrażali sobie swoją piękną krainę ojczystą. Świat rzeczywisty to szara codzienność, od której autorka chciała uciec, brzydziła się nią. Ogólnie nie było trudne, zamknięte troszkę dziwne, ale aby na 30% Pozdrowienia dla pozostałych maturzystów, powodzenia jutro !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że wezmą ten błąd pod uwagę , ale nie na tyle , żeby pracę unieważnić, będzie ok )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obstawiam 16 pkt na 70 ze mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...