Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 matematyka: Odpowiedzi, arkusze z matematyki

Utworzony przez Drugoklasista, 5 maja 2011 r. o 12:12 Powrót do artykułu
Powaliło ich totalnie. Przegięli naprawdę. Zadania były trudne o wiele trudniejsze niż w ubiegłym roku. Szkoda mi w ogóle pisać na ten temat. Co oni chcą z nas zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylo banalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadania koszmarne juz probna była łatwiejsza:(( I jakie oni maja podejscie byle by wszystkich udupic , no pewnie jest jakas czesc co umie matme ale zdecydowana wiekszosc polegla. Koszmar niech sie schowaja z ta Matura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi 18/49 . wiec moze mam dobrze chociaz wiekszosc mowila ze 16/49 ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w porownaniu z zeszlym rokiem byla o bardzo trudna matura z matematyki niestety ((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dowodach naprawdę trzeba było pomyśleć, żeby znaleźć odpowiedź .. Cóż, z dowodami tak zawsze... w abc nie pamiętam większości zadań, ale wiem, że jedno było o stycznej do okręgu i powinna być odpowiedź x=3, w jednym było pytanie jaką miare ma zaznaczony kąt - mial miare 100 o ile db pamiętam . ktoś jeszcze jakieś zadaniepamięta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta matura to była masakra.Czemu nie dali takiej jak rok temu !!!!!!!!!!!!! Wystarczy spojrzeć na pierwsze zadanie ze zrypanym pi. Pierwszy raz takie coś widziałem!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba był jakiś żart . Jak nie zdam tego to się pochlastam .ku. powinno być 15 zadań specjalnych dla humanstów zeby mogli bezprobleowo zdać , aaa! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamietacie zadanie zamkniete gdzie szescian miał Pole całkowite chyba 56 , a wtedy ile wynosi jego przekatna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiem tak jeżeli dajmy na to bede miał łacznie 10 pkt z całości to będzie normalnie jakis cud licze ze moze uda mi sie zda ale wątpię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura była prosta, banalna! zadania zamknięte to jakiś jeden wielki żart! ok 90% będe mieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura to bzdura ja wyliczyłem max punktów mata była banalnie łatwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby wczorajsza matura z polaka bylaby taka jak dzis z matmy, to nie obawialabym sie czy zdam. na pewno w porownaniu z rokiem ubieglym byla trudniejsza, ale dzis tez nie byla taka masakryczna ;p z 80% poinno byc ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pamietacie zadanie zamkniete gdzie szescian miał Pole całkowite chyba 56 , a wtedy ile wynosi jego przekatna?
wyszło 3pierwiastki z trzech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mata była banalnie prosta ja wyliczyłem maxa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokoj tylko ludzią nerwy psuc... nie kazdy napiera 6godzin matematyk w tygodniu, zeby to bylo proste.. to ma byc podstawa? chory kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. Chociaż nie jestem totalnym głąbem z matmy i jakoś tam zawsze szło, tym razem nie powstrzyma mnie nic przed stwierdzeniem, że była to tragedia. Zamknięte dość sympatyczne-choć wymagały dużo liczenia nie były niewykonalne. Ale otwarte.?! Kto do jasnej niespodziewanej wpadł na chory pomysł z tym trójkątem w sześcianie?! Szczerze zastanawiam się ile osób obleje z tej matmy. Skoro polski i matma na podstawie były ciężkie, to już trzęsę portkami przed rozszerzoną chemią i biologią. Niby się człowiek uczy jak może, a takie głupie matematyki sprawiają, że człowiek chce wziąć cyrkiel i popełnić seppuku;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie sa odpowiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przekatna w tym szescianie wyniosla 3 pierwiastki z 3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...