Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 matematyka: ODPOWIEDZI i arkusz

Utworzony przez Aga, 5 maja 2011 r. o 14:51 Powrót do artykułu
Ej, tylko mi się nie otwiera ten arkusz w pdf czy ogólnie mają jakiś błąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p napisał:
Ej, tylko mi się nie otwiera ten arkusz w pdf czy ogólnie mają jakiś błąd?
Zapisz od razu na dysk - tylko tak działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko tak. Zajnstalujcie sobie program Adobe Reader i będzie się otwierać narmalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miro napisał:
ta matura była znacznie trudniejsza... pisze w imieniu słabszych którym zaleczyło zdobyć magiczne 30%... Niektóre zadania myślałem że były z Operonu które w nawiasie mówiąc nie zdałem... Wczoraj wieczorem robiłem arkusz z Listopad 2010 i napisałem go na ok 24 punkty... I mam jeszcze świeże porównanie... zadania były inaczej sformowane nie wszystkie ale parę... Tablice są strasznie okrojone! po co mi takie tablice jak nie ma tam połowy wzorów? Np. jest wzór na Pb walca a nie ma napisane Pc walca... a spotkałem się z zadaniami oblicz Pc walca to niech mi ktoś powie jak to zrobić nie mając wzorów? no jak? Przerobiłem dużo arkuszów także z informatora gdzie było 120 kilka zadań i tam nie było na takim poziomie zadań na dzisiejszej maturze... A w informtacorze zadania szły mi jak po maśle... Szkoda mi jedynie czasu i kasy na korki... Może w sierpniu będa łatwiejsze zadania...
To co piszesz jest kłamstwem! W tablicach masz wyraźnie podany wzór na pole całkowite walca w formie skróconej, czyli P=2pir(r+h) -> strona 13 w tablicach. Powiem tak: z matmy w gimnazjum miałam 5, w liceum skończyłam z 3. Ale nie żałuję, bo moja 3 jest widzę bardzo wartościowa - z wszystkich poprzednich matur miałam minimum 80%, z tej prawdopodobnie około 72%... Więc nie wiem, jakich mieliście nauczycieli, ale naprawdę, matura byłą do zrobienia, nawet dla humana. Tylko logiczne myślenie, a to przecież też ma obrazować dobrego humana, czyż nie? Proponuję zrobić przed nastepnbymi egzaminami tak jak ja: przejrzeć obie na spokojnie DOKŁADNIE tablice, zobaczyć czy się wszystko rozumie, ewentualnie wiedzę uzupełnić... Ja nie widzę problemu... P.S. Dla niedowiarka oto AKTUALNE tablice matematyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaliście zupełnie złe odpowiedzi!!! Chyba lepiej nie zamieszczać ich w ogóle jeśli nie wie co się pisze :)pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie przeliczyłam wszystkie zadania i mi się oprócz jednego zgadzają wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miro, kretynie, całkowite pole walca to pole boczne plus dwa pola koła! Jak jesteś takim idiotą to się nie dziw, że nie zdasz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...