Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2012 z j. angielskiego (odpowiedzi, arkusze)

Utworzony przez matures, 10 maja 2012 o 12:11
Co za baran to pisał? Jakie obrazki, jaka wyprawa na wakacje? Nie wiem skad macie te źrdło ale ładnych ktoś wam bzdur naopowiadał. Leczcie się k*rwa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pytanie 1: Z czym/ kim kojarzy się Kaczyński w Stanach Zjednoczonych? Odpowiedź: http://www.trutv.com/library/crime/terrorists_spies/terrorists/kaczynski/1.html
0
hahaha nie wiem o jakiej maturze oni piszą... ostro
0
To ja chyba inną mature pisałam, skoro była do napisania notatka do kolegi o odwołanym meczu, i zaproszenie w stylu semi-oficjalny nauczyciela na spotkanie z uczniami.... NIc o reklamach nie było.... Było o J.R.T Tolkienie, o domku...
0
Mogliście najpierw upewnić się czy takie były pytania zanim to opublikowaliście... Najwidoczniej napisaliście pierwsze lepsze odpowiedzi, które znaleźliście w necie. Przypuszczam, że ktoś dzielił się tym jakie odpowiedzi miał na maturze z angielskiego ale ustnej!! Tylko tam są takie zadania. Tutaj nie wspomnieliście, że chodzi o ustną...
0
Jacy beznadziejni ludzie.. myślicie że były różne wersje?
0
Ktoś tu chyba pisze o maturze ustnej a nie pisemnej...nie przypominam sobie, żeby na pisemnej był opis obrazka...
0
1. T F T F F 2. E F A D C 3. B A C A C 4. B F D A H G C 5. F T T F T T 6. C C B A B C A
0
saandruuunia napisał:
Jacy beznadziejni ludzie.. myślicie że były różne wersje?
0
widocznie sama jesteś taka beznadziejna, bo ludzie mają racje:) u mnie np. odpowiedzi były inaczej poustawiane niż w wersji przedstawionej na tej stronie:) więc się tak nie mądrz na przyszłość
0
Dziwne to troche, były grupy a tu odpowiedzi tak jakby na jedną grupę;/ niech ktoś lepiej poda poprawne odpowiedzi
0
Witam:) zanotowałam sobie odpowiedzi . Niestety nie wiem dokładnie czy są poprawne bo miałam inna grupe . Bardzo proszę aby ktoś podał odpowiedzi do drugiej grupy Bo na stronie CKE niestety moich nie ma z góry dziękuję
0
Jeżeli ktoś miał inny arkusz, bo były dwie wersje prawda? To niech napisze do swojego arkusza odp. Będę wdzięczna.
0
Człowiek nade mną napisz 43018924
0
dokładnie- może ktoś podać odpowiedzi lub link do drugiej wersji arkusza?
0
Ja mialam drugagrupe i odpowiedzi sa 1. F T T F F 2. BADCF 3. ACBCA 4. EDFHACG 5. T T F F T F 6. ABADCBD
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: