Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Arkusze i odpowiedzi sa na stronie 
Ostatnio edytowany 4 maja 2016 r. o 14:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak napisałem Izabella zamiast Izabela to błąd kardynalny? Poza tym wszystko spoko i tylko raz użyłem imienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalazłem arkusz z rozszerzenia, myślałem że ściema ale to autentyk, obczajcie tu matura2016. xlx.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu dajecie relacje z niepolskiej stacji tv?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie była taka trudna ta matura. Mogło być gorzej. Według odpowiedzi na Edulandia.pl powoinno być z 60% Jutro będzie gorzeeeeej na matmie :(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyłka w imieniu nie stanowi kardynalnego błędu. Kardynałem jest m.in.pomylenie autora książki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
usuńcie autoodtwarzanie tej laski BO CHUJ STRZELA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyłka w imieniu nie stanowi kardynalnego błędu. Kardynałem jest m.in.pomylenie autora książki.
Nieprawda, pomylenie nazwiska autora jest tylko błędem rzeczowym. Żeby popełnić błąd kardynalny, od dwóch lat  trzeba się bardzo postarać! Wcale nie jest tak łatwo :)))  Wcześniej, ok. 2005 roku błąd kardynalny był częstszym zjawiskiem, teraz to niezwykła rzadkość!! W sumie to pocieszająca zmiana :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozszerzenie z polskiego zakończone. Fantastycznie, że jest ono pisane od 14 do 17, no nie? Idealna pora, bo przecież człowiek się rozbudził po śnie, jest wypoczęty i wcale wcześniej nie pisał żadnej matury :D Normalnie bosko jest pisać o tej porze... Czujecie ten sarkazm? A tak na poważnie, ni cholery nie można się było skupić. Co próbne pisałam po 80% to teraz chyba zacznę się modlić, żeby było przynajmniej te 50% :( Gdy wyszłam, a nauczycielka zapytała mnie o temat, nawet nie byłam w stanie go jej powtórzyć xd Po dwa razy czytałam każde napisane przeze mnie zdanie, aby się upewnić czy jest dobrze, a nigdy wcześniej tego nie robiłam. Dopiero na koniec czytałam całość i z uśmiechem odkładałam arkusz. A teraz? Po prostu byłam załamana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dziś strzeliłam taką gafę, że pozostaje mi strzelić w coś innego. 2 zadania zamknięte mam źle na pewno, więc jeśli dostanę 0 za rozprawkę to będzie poprawka. ZAMIAST Sofokles napisałam uwaga ... SOKRATES To jest błąd kardynalny, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozszerzenie w tym samym dniu to najwieksza glupota. Pozatym porownawcza trudna :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...