Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co to za wynalazak na 1 planie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przy sniadaniu! Ech zepsuliscie mi apetyt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wynalazek jak nic, i na informatykę zabrał cyrkiel, ekierkę i ołówek muahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja bym nie pozwoliła wejść na maturę z takim fryzem. Była kiedyś afera, dyrektor LO im Unii Lubelskiej nie wpuściła na próbną maturę chłopaka z irokezem, uważam, że postąpiła słusznie. Jakiś szacunek się należy. Z takim czymś to na woodstock albo przynajmniej do mrągowa:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEWAZNE JAK WYGLĄDA WAZNE CO MA POD FRYZURKĄ. NIE DAWAJCIE SIĘ NABIERAĆ NA ŁADNE BUZIE I DOBRZE SKOROJONE GARNITURY -tak rada na przyszłe wybory zwłaszcza te parlamentarne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wariaty to jest pacjentka przeciez ma kolczyki hahah ja tam na mature nic nie zabralam hahaha zapomnialam ;P i wszyscy musieli sobie pozyczac narzedzia hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szubienice z taka fryzurą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majkon napisał:
na szubienice z taka fryzurą !
prawicowe pajace ksenofobiczne morda w kubeł, jak wam sie nie podoba won na białoruś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁATWY BYŁ EGZ z INFORMATYKI??? JAKIE BYŁY PYTANIA, PODRZUCCIE COŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura z informatyki na poziomie podstawowym niebyła taka latwa jak sie wydawalo . czesc pierwsza moze i była łatwa ale praktyczna moim zdaniem była trudna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było takie trudne, pierwszy arkusz prawdopodobnie zrobiłem cały dobrze. Zacząłem się śmiać przy pytaniu z najpopularniejszym językiem programowania: Kawa, Java czy Agawa Drugi arkusz też w miarę prosty, jednak dwie godziny dla mnie to za mało, by tknąć wszystkich, więc zrobiłem pierwsze, z palindromami i połowę trzeciego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee nie była trudna ;> W teoretycznej części dotyczyło szyfru przestawieniowego, drugie rozkładu liczby na czynniki a 3 to test (3 odp do wyboru) W praktycznej 1 zadanie dotyczące palindromów, drugie excelowe o cenach a ostatnie do zadanie do BD o noworodkach trudna nie była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1część była dosyć prosta, w 2 już trzeba było bawić się excelu, sortować te dane co chwilę i wtedy funkcje na tym używać i ogólnie dało się wtedy wszystko policzyć, a zadane z programowania było proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza czesc latwa - wystarczajaco duzo czasu (pisze o poziomie rozszerzonym). 3 zadanka, pierwsze z szyfrem podstawieniowym, drugie tablica zero jedynkowa, liczymy zera, itd. trzecie to tescik stosunkowo latwy. Druga czesc tez bez wyzwan - pierwsze zadanko to programowanie i zabawa z anagramami, drugie to kombinowanie z nr pesel - takie tam wyszukiwanie kto kiedy sie urodzil, czy sa poprawne, itp. a trzecie to typowa baza danych - oceny i szkola (nawiasem mowiac podane oceny strasznie wysokie xD). Czyli podsumowujac jak ktos sie choc troche przylozyl te 50% przekroczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz po 18 jakos nie ma odpowiedzi a pisze ze mialy byc tu po egzaminie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mAdziA napisał:
a co do 2 a) liczba_zer  liczba_zer +1 l  l+2 ale tego pewna nie jestem
Niestety masz raczej źle, tam powinno być coś w stylu liczba_zer  liczba_zer + (l - s + 1) bo to było tak jakby wyszukiwanie binarne i sumujesz te polówki w których są same zera. No i własnie rozmiar połówki to (l - s + 1) natomiast w drugim powinno być chyba l <- s + 1 żeby skoczyć do lewej połówki. Algorytm na długość boku N powinien być np. taki: sqrt(n) i n zaokrąglasz w górę do liczby całkowitej. Zdekodowanie tekstu było banalne. Z testu: a) P F F F P F c) F P P d) P F F e) P P P Z II części Anagram stosunkowo prosty więc więc chyba wielkich problemów nie było. Z zad. Numer psesl to o ile dobrze pamiętam: a) 20 74 c) 89 d) Było ich 8 ale jakie nie pamiętam e) Wykres, to proste. I Ostatnie a) 15 1 1 3 c) W klasach było ok. 3-4 chłopców i po 20-parę dziewczyn. d) No kiepski średnie mieli, coś koło 3 i 2 e) Ledwie kilka osób i jedna się powtarzała (tj, z dwóch przedmiotów miała 1-ki) f) Pamiętam, że owa dziewczyna (bo dziewczyna to była ;-) ) miała średnią 3.6. Tyle pamiętam fajnie by było jakby ktoś potwierdził/zaprzeczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ladnie napisał:
wariaty to jest pacjentka przeciez ma kolczyki hahah ja tam na mature nic nie zabralam hahaha zapomnialam ;P i wszyscy musieli sobie pozyczac narzedzia hahaha
"faceci" też już noszą kolczyki....mam wrażenie że stringi też, bo ostatnio zauważyłam że hasają po deptaku z torebeczkami:)) ah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w 2a) jak damy: liczba_zer = liczba_zer +1 l=l+1 to też wynik dobry wyjdzie. Pewnie obetną połowę pkt za takie cos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda/fałsz: mam tak jak dbk tylko a) F F P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze to spodziewałem się trudniejszej matury rozszerzonej. Nie żebym się popisywał, po prostu poprzednie matury były na wyższym poziomie (do roku 2008 włącznie). W zeszłym roku matura była w miarę taka znośna. A w tym roku byłem bardzo miło zaskoczony Pierwsza część w miarę, a druga moim zdaniem prosta. Drugie zadanie zrobiłem w excellu całe a trzecie to bazy danych. Było przyzwoicie i jestem zadowolony Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...