Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
streeeeeeessss
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba było się uczyć a nie marnować czas spędzony w liceum. Powodzenia.
0
coz, zycze wszystkim powodzenia i 3mam kciuki ! bedzie dobrze
0
zadania i wyniki najlepiej sprawdzac tutaj http://######edulandia.pl/Edulandia/1,98377,10154441,Matura_poprawkowa_2011__Juz_jutro_.html w maju u nich najszybciej znalazłem i arkusze i odpowiedzi
0
Wyniki egzaminów ustnych uczniowie będą poznawać na bieżąco. Wyniki ustnych mają być znane 13 września.
0
z pierwszej ręki arkusz standardowy.za dwa punkty m.in. nierówność kwadratowa, zadanie z trzema kolejnymi wyrazami ciągu arytmetycznego i takie z trygonometrii co w informatorze CKE było zamknięte typowe rozwiązywać można było bardzo szybko i już skończyć
0
JAKIE BYŁY PYTANIA??
0
podobno chodzilo o seks czy cos takiego ze jakies zdjecia z internetu niewiem mozna zerknac tutaj http://sponsorki.sizaba.pl/
0
MAtematyki się nie ZAKUWA!!!! Matematyke trzeba zrozumieć NAuczcie się tego RAZ na zawsze!!!!!
0
zamknięte łatwe kilka otwartych tez mysle ze bd dobrze
0
żeby zamieścili te odpowiedzi;/ zamknięte nie były złe, gorzej z otwartymi.. jak wam poszło?
0
gdzie są odpowiedzi?? niektóre zadania były banalne:D
0
Ciekawe kiedy beda odpowiedzi kurcze:( trudna troche.. szczegolnie otwarte
0
kiedy bedą odpowiedzi?;p
0
Podajcie swoje wyniki z zadań otwartych, a głównie z zadania z trygonometrii i ciągów, bo jestem ciekawa
0
Klaudia napisał:
Podajcie swoje wyniki z zadań otwartych, a głównie z zadania z trygonometrii i ciągów, bo jestem ciekawa
z ciagow 1/2 z tryg nie pamietam ;(
0
wie ktoś czy sa juz odpowiedzi??
0
av napisał:
z ciagow 1/2 z tryg nie pamietam ;(
W zadaniu z ciągów też mi tyle wyszło
0
aa moze po kolei jakie macie odpoiwedzi z zadan zamknietch od 1 do 10 ?
0
1.A 2.C 3.A 4.A 5.D 6.A 7.A 8.A 9.A 10.C
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: