Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy w zadaniu 24 można zapisac to w ten sposób? czy dostanę za to dwa punkty?? odpowiedzcie proszę!! delta=pierwiastek 1 (nie wyciągnęłam pierwiastka z jedynki i x1 zapisałam tak: 3-pierwiastek 1 x1= _______________ 2 3+ pierwiastek 1 x2= _______________ 2 x należy do= (3- pier.1/2, 3+pier.2)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z zamkniętych mialam 14 i brakuje mi jednego punkta z otwartych dlatego pytam o to zadanie 24 ,delta wyszla mi 1 ale pozniej pomieszalam bo zrobilam to tak: x^-3x+2<0 a=1 b=-3 c=2 delta= (-3)^ - 4*1*2 delta= 9-8 delta= 1 1<0 i zamiast obliczyc pierwiastki napisalam ,ze nie da sie ,bo nie spelania warunkow zadania cos w tym stylu. jak myslicie dostane za to 1 punkt? z gory dziekuje za odpowiedzi MOIM ZDANIEM TO RACZEJ DOSTANIESZ 1 PUNKT ZA TO ZE OBLICZYŁAŚ DELTE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w zadaniu 24 można zapisac to w ten sposób? czy dostanę za to dwa punkty?? odpowiedzcie proszę!! delta=pierwiastek 1 (nie wyciągnęłam pierwiastka z jedynki i x1 zapisałam tak: 3-pierwiastek 1 _______________ 2 3+ pierwiastek 1 _______________ 2 x należy do= (3- pier.1/2, 3+pier.2)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dadza Ci za to chyba 1 punkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
delta dobrze obliczona ale dalej zwalone :-/ myślę że 1 pkt powinni dać, powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Testowe to był szczerze mówiąc banał, tak samo zad. 24 - obliczyć nierówność, Jeśli ktoś się tego nie nauczył to nie wiem czego oczekiwał.Nie byłem z matmy orłem nigdy ale muszę przyznać że dali łatwe zadania, a jeżeli ktoś narzeka że trudne, to znaczy że sie po prostu WOGLE nie uczył albo bardzo mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wyniki matury poprawkowej tez można sprawdzić przez internet na stronie OKE?Jezeli tak to czy tym samym kodem co w maju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdałeś matury??? SPRAWDŹ: www.niezdalemmatury.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przejmujcie się - bez matury da się żyć i to nawet lepiej niż z maturą, żeby nie tracić roku albo zaplanowac nową karierę mozna zdecydować się na szkołę policealną (nauka jest tam możliwa bez matury, wystarczy ukończona szkoła średnia). Można zdobyć zawód a w międzyczasie na spokojnie poprawić maturę - jest wiele różnych specjalności (nauka całkowicie od podstaw) - kosmetyka, informatyka i grafika, bhp, reklama, rachunkowość. a niewielkie miesięczne czesne (99-150 zł) można opłacić pracując, bo nauka jest zwykle w weekendy. Zapraszamy do naszego Studium Policealnego w Warszawie i Krakowie - jako jedyna szkoła policealna mamy najwyższe wskaźniki zdawalności egzaminów końcowych sprawdz na www.cek.pl i zaufaj najlepszej szkole i bez załamki, trzeba iść do przodu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się komuś przyda, właśnie znalazłem oryginalne klucze CKE do matury poprawkowej z matematyki: http://www.zadania.info/d1283
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HONOLULU — Fortifying one Chanel Bags of its key allies in the Persian Gulf, Coach Factory Outlet the Obama administration announced [spam] a weapons deal with Saudi Arabia Coach Outlet on Thursday, saying it had agreed to sell Coach Outlet Store F-15 fighter jets valued at nearly $30 Coach Factory Outlet billion to the Royal Saudi Air Coach Factory Online Force. The agreement, and the Coach Outlet administration’s parallel plans to Coach Outlet press ahead with a nearly $11 Coach Factory Outlet billion arms deal for Iraq, despite [spam] rising political tensions there, is dramatic evidence Coach Factory Outlet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ost resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...