Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura próbna 2013 matematyka z Operonem: Odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez Grześ, 21 listopada 2012 r. o 12:08
Matura próbna była strasznie trudna, pewnie będem miał koło 20% ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie, tegoroczna próbna matura, była straszna. Jak by tego było mało, to było aż 3 zadania za 5 pkt. Chyba pora zastanowić się czy nie szukać pracy w McDonaldzie... Chociaż tam też pewnie trzeba mieć magisterke ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze było o ostrosłupie, drugie o tej wycieczce, a trzecie jakie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy beda odpowiedzi -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda, próbna matura nie była prosta zwłaszcza, że jak się brałem za zadania otwarte to mnie już tak głowa bolała że szkoda gadać... z zadań po 5pkt nie zrobiłem żadnego natomiast poprzednie prawie wszystkie ale zrobiłem głupią pomyłkę w sześcianie... 144% wyszło a miało być 78.2 ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a już wiem to z tą prostą przechodząca przez okrąg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a sa juz gdzies odpowiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to zadanie, z tą wycieczką było banalne, zawsze jest bardzo podobne i prawie taki sam układ równań trzeba ułożyć ;o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura była strasznie trudna moim zdaniem, wczoraj robiłem sobie kilka arkuszy z poprzenich lat to o wiele łatwiejsze te zadania. I jakiś podział na łatwe i trudne. Nie mówie że te zadania nie były nie do rozwiązania, ale na normalnej wolałbym dostac wiecej zadan za mniej punktow niż kilka za 5pkt... W takim układzie ciezko o dobry wynik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadania za 5 pktów. 1. Ostrosłup prawidłowy trójkątny. Pole boczne = 24. tangens kąta płaskiego ściany bocznej przy podstawie = 2. Oblicz cosinus kąta między płaszczyzną podstawy a ścianą boczną. 2. Prosta o równaniu y=x+4 ma dwa punkty wspólne z okregiem o równaniu (x-cośtam)^2 + (y+cośtam)^2=25. Oblicz punkty wspólne A i B oraz oblicz obwód trójąta ABS, gdzie S- środek okręgu. 3. o wycieczce nie pamiętam, ale wyszło 5 i 6.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura była strasznie trudna moim zdaniem, wczoraj robiłem sobie kilka arkuszy z poprzenich lat to o wiele łatwiejsze te zadania. I jakiś podział na łatwe i trudne. Nie mówie że te zadania nie były nie do rozwiązania, ale na normalnej wolałbym dostac wiecej zadan za mniej punktow niż kilka za 5pkt... W takim układzie ciezko o dobry wynik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, mi też wyszło 5 i 6 dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie mi to z wycieczką nie wyszło. Jaka ja jestem głupia cały czas sie nad nim meczyłam bo zamiast s-v*t zrobilam s=v/t i nic mi nie chcał wyjsc xD. Z tym okregiem zrobiłam a ostrosłupa tez nie zrobiłam-nigdy nie wiem jak to rozpykac i o który kat im chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~M~ ja dokładnie tak samo I o ile te dwa zadania nie sprawiły mi wiekszego problemu, a z matmy to geniuszem nie jestem, to to z ostrosłupem było trudne nie umiem sie za to zabrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyliło mi sie, ja dobrze zrobiłam to w wycieczką tyle juz takich zadan bylo ze szok.. o 3 w nocy bym je po ciemku rozwiazala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co zaznaczyliscie w pytaniu o rzut kostka szescienna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3/6,bo 1 nie jest liczbą pierwszą.Jak Wam wyszło z ostrosłupem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1/6 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zaznaczylam 1/6 a mialo byc 3/6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uups a możesz to wytłumaczyc tak na chlopski rozum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...