Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura próbna 2013 polski. Operon - ODPOWIEDZI, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 19 listopada 2012 r. o 22:28
ja pomylilam imiona - napisalam Magdalena a nie Marianna, ale chyba uznaja mi wypracowanie? oczywiscie z odjetymi za to punktami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nie było tematu o "Dziadach", o czym oni mówią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pisałam drugi temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Dzisiaj na maturze zamiast opisać tą Marianne kompletnie pomyliło mi się z Heleną Stawską. Scena w kościele itd... kardynalny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Witam. Dzisiaj na maturze zamiast opisać tą Marianne kompletnie pomyliło mi się z Heleną Stawską. Scena w kościele itd... kardynalny ?
raczej tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też zapomniałam jej imienia. cały czas pisałam "bohaterka lalki" albo "znajoma Wokulskiego". kojarzyło mi się coś na m, ale uznałam, że nie będę ryzykowała i nic nie pisałam a czytanie ze zrozumieniem była takie sobie. najgłupsze było pytanie drugie o funkcji wyrazów i o dowód subiektywizmu autora w akapicie 7.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak samo chyba w całej Polsce pisali" bohaterka lalki:)) przynjmniej lepiej tak napisać niż pomylić postacie i dostać kardynalny bład a tak to mogą różnie patrzeć oczywiście raczej na korzyść bo wiedzomo o kogo chodziło:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...