Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oczywiście radiowóz jechał 50km/h nie mogło być inaczej w razie gdy auto prowadził funkcjonariusz publiczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mężczyzna zginął w zderzeniu z radiowozem? Co to za tytuł. To kierujący radiowozem spowodował śmierć kierowcy opla - nieumyślnie. Wina może być i kierowcy opla, ale faktycznym sprawcą śmierci kierowcy opla był kierujący radiowozem. Tak jest zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechał dobrze ponad 100 a tam jest chyba 50 jak nie 40 wyprzedził znajomego chwilę przed wypadkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto sprawdzil ile Pan Policjant jechal on sam czy policja z jego posterunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam nie ma zabudowanego mozna jechac do 90km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zal mi Was jak czytam Wasze komentarze koles zginal bo nie ustapil pierwszenstwa przejazdu i tyle w tym temacie :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziales kiedys policje sluzbowym samochodem zeby wolno jechala ? ja nie raz 100km/h a ci mnie wymijaja ale tego nie ujawnia , nie znosze policjii widac kogo biora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie policjanci to mordercy i tyle jezdza jak chcą 100 km na godzinke to nie problem dla nich w obszarze zabudowanym  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo jazdy zabrane i zjazd na puche do sprawy dla policjanta niech proces wyglada tak jak kazdego szarego cywila !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie policjanci to mordercy i tyle jezdza jak chcą 100 km na godzinke to nie problem dla nich w obszarze zabudowanym  
a gdzie tam masz obszar zabudowany??? no gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mężczyzna zginął w zderzeniu z radiowozem? Co to za tytuł. To kierujący radiowozem spowodował śmierć kierowcy opla - nieumyślnie. Wina może być i kierowcy opla, ale faktycznym sprawcą śmierci kierowcy opla był kierujący radiowozem. Tak jest zawsze.
mam nadzieję, że jesteś wysterlizowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że nie ma tam obszaru zabudowanego nie zmienia faktu że tak jest jak pisze ppppp,a Ty miko pewnie z milicji skoro od razu się tak rzucasz o mało istotny szegół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo jazdy zabrane i zjazd na puche do sprawy dla policjanta niech proces wyglada tak jak kazdego szarego cywila !!
przeczytales tekst czy tylko obejrzales zdjecia?nikt trzeźwy za wypadek nie ze swojej winy nie dostaje puchy.czy to policjant czy cywil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że nie ma tam obszaru zabudowanego nie zmienia faktu że tak jest jak pisze ppppp,a Ty miko pewnie z milicji skoro od razu się tak rzucasz o mało istotny szegół
fakty są takie, że kierowca z astry wjechał przed kijankę. Wracałem do Chełma w poniedziałek tamtędy. Wyjechał mi prawej strony jakimś czerwonym repciem i wlókł się ze 20 na godzinę - mógł poczekać - za mną nic nie jechało.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies zabił człowieka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest wpieprzasz siędo kkażdego artykułu.niecpaj tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Prawdopodobnie widok zasłoniła mu ciężarówka.'' to czyżby policjant wyprzedzał na skrzyżowaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jednak prawda: większość internautów to idioci. Ale jak się anonimowym, to nic dziwnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że jesteś wysterlizowany
popieram w 100 %, tacy komentujący wiedzą wszystko i najlepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszcie głupoty, piszcie, już sprawdzamy wasze IP komputerów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...